• 097 439-6335 Київ
 • Київ, вул. Автопаркова, 7 (М. Бориспільська)

  Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

УВАГА ! ₴₴₴ Ціни вказані з ПДВ станом на 21 липня 2024 року довідково та можуть бути змінені. >>> Продаємо продукцію гуртовими партіями за безготівковий розрахунок. Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ >>> Для кінцевого -  споживача з наявності або з поставкою "на замовлення" тільки якщо для нього буде зручно >>>Оновлено ціни на кабель LAPP на липень 24 року

 

 • Бренд
 • Струм, А
 • Виробник
 • Сімейство
 • Тип товару
 • Область застосування
 • Ступінь захисту, IP
 • Ціна
   – 
  • 0₴
  • 35831.3₴

КУПИТИ автоматичні вимикачі модульні

Офіційний дистриб'ютор та в інтернеті сайт ELMAR пропонує модульні автоматичні вимикачі відомих європейських брендів ABB,  Legrand, Schneider Electric, Chint. Продаж тільки автентичних автоматичних вимикачів захисту електричних ліній і приладів для побутового і промислового використання за адекватною ціною. Купити вимикач автоматичний надається можливість з доставкою по всій Україні.

 

Професійний електрик К. Сергій пояснив нам, що автоматичні вимикачі є дуже важливими елементами електричної системи: "Вони призначені для захисту від перевантаження та короткого замикання, що може призвести до пожежі або пошкодження електроприладів. Ці пристрої автоматично відключають електрику у разі виникнення небезпеки, що дозволяє уникнути небажаних наслідків. Таким чином, автоматичні вимикачі є необхідною складовою будь-якої електричної мережі, а їх відсутність може призвести до серйозних проблем"

ELMAR пропонує широкий асортимент модульних автоматичних вимикачів

Офіційний дистриб'ютор та в інтернеті сайт ELMAR пропонує широкий асортимент модульних автоматичних вимикачів відомих європейських брендів ABB, Legrand, Schneider Electric, Chint. Наша компанія гарантує якість та надійність кожного вимикача, оскільки ми працюємо тільки з оригінальними продуктами від відомих виробників.
 
Наші автоматичні вимикачі призначені для захисту електричних ліній та приладів від перевантажень та короткого замикання. Вони ідеально підходять для використання як у побутових, так і в промислових умовах. Ми пропонуємо тільки надійні та перевірені вимикачі, які забезпечать безпеку та ефективну роботу вашої електричної мережі.
 
Наші ціни на автоматичні вимикачі є адекватними та конкурентоспроможними. Ми розуміємо важливість якісного та надійного обладнання для наших клієнтів, тому пропонуємо тільки найкращі вироби за доступною ціною.
 
Крім того, ми надаємо можливість придбати вимикач автоматичний з доставкою по всій Україні. Ви можете замовити необхідний вам вимикач на нашому сайті або зателефонувати до нашого менеджера. Ми гарантуємо швидку та якісну доставку, щоб ви могли отримати своє замовлення в найкоротші терміни.
 
Обирайте надійність та якість разом з ELMAR. Купуйте автоматичні вимикачі від відомих європейських брендів та захищайте свої електричні мережі від непередбачуваних ситуацій. Замовляйте вимикачі від ELMAR та отримуйте гарантію якості та надійності. Довіряйте професіоналам та обирайте найкраще для своєї електричної системи
 

Популярні питання про Автоматичні вимикачі