• 097 439-6335 Київ
  • Київ, вул. Автопаркова, 7 (М. Бориспільська)

  Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

₴₴₴ Ціни вказані з ПДВ станом на 23 квіітня 2024 року довідково та можуть бути змінені. >>> Продаємо продукцію гуртовими партіями за безготівковий розрахунок. Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ >>> Для кінцевого -  споживача з наявності або з поставкою "на замовлення" тільки якщо для нього буде зручно >>>Чекаємо оновлення ціни на кабель LAPP на травень 2024 року>>>з 01.05.2024 вступає в силу новий Тариф на продукцію Філіпс в Україні


КОНСУЛЬТАЦІЯ, ДОВІДКА ПО НАЯВНІСТЬ ТА ЦІНУ

Консультація за технічними характеристиками, наявності товару на складі в Києві і актуальною ціною можна отримати за телефонами, вказаними на сайті, в робочі дні або відправити свій запит на електронну пошту (hidden) 
 
Консультації, розрахунок кошторису і допомога у виборі потрібних електротоварів проводиться безкоштовно

ЗАМОВЛЕННЯ 

 

Мінімальна сума замовлення, який обслуговується, повинна становити не менше всього 500 грн з ПДВ 
Замовити можна електротовари по Каталогу з наявності на нашому складі або з поставкою "під замовлення". Електротовари з наявності можна замовляти поштучно, в необхідній кількості. Товар, який поставляється "під замовлення" покупця замовляється відповідно до мінімальних оптовими нормами виробника. Мінімальна кількість певного артикулу узгоджується з покупцем на етапі замовлення. 
 
Замовлення можна розміщувати на порталі 24/7 або направити на електронну пошту (hidden) Всі замовлення розглядаються в робочі дні і ми обов'язково відповімо Вам.

ОПЛАТА ЗА ЕЛЕКТРОТОВАРИ

Оплата за електротовари проводиться безготівковим шляхом згідно сформованому попередньо рахунків-фактур. Після того, як Ваш Замовлення на вибрані електротовари оброблений, Ви отримаєте Рахунок-Фактуру для оплати. У ній будуть вказані всі офіційні реквізити Компанії. 
 
Оплату можна провести з Рахунку на Рахунок, через он-лайн сервіси Приват-24, Он-лайн Аваль та інші сервіси. .

Самовивіз зі складу КОМПАНІЇ В КИЄВІ

Самостійний вивіз замовленої і оплаченої продукції безкоштовно можна зробити з нашого складу в Києві за адресою: вул Автопаркова, 7 
 
Для отримання електротоварів юридичними особами та компаніями потрібно Довіреність на отримання товару, яка виписана на уповноваженого представника. Для фізичних осіб - будь-який засвідчує особу. 
 
Самовивезення проводиться безкоштовно.

ДОСТАВКА ПОКУПЦЕВІ

Доставка оплачених електротоварів проводиться по Києву транспортом компанії або службою доставки Нова пошта. Доставка в Україні службою Нова пошта на її склади по тарифам Нової Пошти. 
 
 

КРЕДИТ

Для постійних покупців передбачена програма лояльності, яка дає можливість купувати електротовари з відстрочкою платежу від 3-х до 14 днів без нарахування додаткових відсотків або збільшення вартості товару.

 


СКЛАД АСТ Світлотехніка В КИЄВІ

На складі компанії постійно в наявності понад 10000 найменувань і артикулів електротехнічних товарів. Спеціальна електронна система підбору товару виключає помилки персоналу при підборі і підготовці електротоварів до видачі. Здійснюється видио-фіксація всього процесу підготовки і комплектації, а також і упаковки товару перед видачею або відправкою. 
 
Склад електротехнічного та світлотехнічного обладнання знаходиться за адресою: вул. Автопаркова, 7 (р Бортничі) (недалеко від метро Бориспільська) 
 
GPS координати складу: 50.393341, 30.685387 
 
Склад видає товар в робочі дні Пн -Пт з 9:00 до 18:00

Склад электротехнического и светотехнического оборудования находится по адресу: ул. Автопарковая, 7 (г. Бортничи) (недалеко от метро Бориспольская) : интернет-магазин Elmar Украина