• 097 439-6335 Київ
 • Київ, вул. Автопаркова, 7 (М. Бориспільська)

  Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

УВАГА ! ₴₴₴ Ціни вказані з ПДВ станом на 14 липня 2024 року довідково та можуть бути змінені. >>> Продаємо продукцію гуртовими партіями за безготівковий розрахунок. Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ >>> Для кінцевого -  споживача з наявності або з поставкою "на замовлення" тільки якщо для нього буде зручно >>>Оновлено ціни на кабель LAPP на липень 24 року

 

 • Бренд
 • Струм, А
 • Виробник
 • Сімейство
 • Тип товару
 • Область застосування
 • Ціна
   – 
  • 0₴
  • 2419.4₴

Додаткові контакти

Додаткові контакти або доп.  контакти призначені для розширення функцій автоматичних вимикачів і контакторів.  Вони дозволяють побудувати складні схеми управління, оповіщення та сигналізації на базі основного апарату, будь то автоматичний вимикач або магнітний контактор.

 

Купить S2С-H11L Дополнительный контакт для серии выключателей S200 1н.о.+1н.з. System pro M compact ABB 2CDS200936R0001 предлагает интернет-магазин ELMAR в Украине

На фото: S2С-H11L Додатковий контакт для серії вимикачів S200 1н.о. + 1н.з.  System pro M compact ABB 2CDS200936R0001.  За каталогом АББ.
 
У побутових схемах квартирної або котеджної електропроводки додаткові контакти використовуються досить рідко.  Основне застосування вони знаходять у промисловому використанні.  Але навіть в побутовому приватному господарстві додаткові контакти можуть застосовуватися.  Прикладом може служити використання включення сигналізації при аварійній зупинці насоса свердловини.  При спрацьовуванні вимикача захисту додатковий контакт може допомогти передати сигнал на сигнальну лампу або дзвінок «аварійної зупинки».
 
Безліч існуючих схем використання додаткових контактів завжди можна доповнити ще кількома способами їх застосування.

Купить Вспомогательный дополнительный контакт AX-X1 для автоматов серии NXB-63 CHINT Electrics 814991 предлагает интернет-магазин ELMAR в Украине

На фото: Допоміжний додатковий контакт AX-X1 для автоматів серії NXB-63 CHINT Electrics 814991. За каталогом CHINT.
 
В основному, звичайно, додаткові контакти застосовуються не для автоматичних вимикачів, а для контакторів.  Особливо важливо, може бути, розширення функцій потужних електромагнітних контакторів, де додаткові контакти знаходять своє заслужене місце.
 
Якщо для автоматичних вимикачів додатковий контакти кріпляться на бічну панель завжди, то у контакторів вони можуть мати різний розташування: фронтальне, бічне.

Купить Дополнительный контактный блок с выдержкой времени 0.1…30С на отключение 1но.+1нз. для контакторов TeSys D Schneider Electric LADR2 предлагает интернет-магазин ELMAR в Украине

На фото: Додатковий контактний блок з витримкою часу 0.1 ... 30С на відключення 1 але. + 1нз.  для контакторів TeSys D Schneider Electric LADR2.  За каталогом SCHNEIDER ELECTRIC

Купить Дополнительный контакт CA4-10 фронтальный для AF09-96 NF 1SBN010110R1010 предлагает интернет-магазин ELMAR в Украине

На фото: Додатковий контакт CA4-10 фронтальний для AF09-96 NF 1SBN010110R1010 За каталогом SCHNEIDER ELECTRIC
 
Дуже важливо пам'ятати перед тим, як вибрати і купити додаткові контакти, не має значення, для автомата або контактора, що всі додаткові контакти призначені тільки для відповідної «своєї» серії продуктів і не можуть бути встановлені на «чужинців».
 
Для автоматів багато серій взагалі не передбачають можливість установки додаткових контактів.  Це так звані «будинкові» серії.  Але в промислових серіях, як правило, є і можливість встановити додатковий контакт управління, сигналізації, блокування.
 
Додаткові контакти можна умовно розділити на два типи:
 • Додатковий контакт управління або сигналізації;
 • Допоміжний додатковий контакт.
Різниця між цими додатковими контактами полягає в тому, що через додатковий контакт управління і сигналізації можна підключити додаткове навантаження.  Вона буде включатися при спрацьовуванні блок контакту: включиться сигнальна лампа, запрацює сирена, включиться світлова сигналізація про запуск механізму.
 
Допоміжний контакт називають «блок-контакт», і він не призначений для включення додаткового навантаження.  Допоміжний додатковий контакт дає «сигнал» на пульт управління, диспетчеру і т.д.  інформуючи про стан і становище головних контактів автомата або контактора.  Наприклад, вступної автомат спрацював аварійно і в віддаленому приміщенні пропало електроживлення.  Допоміжний додатковий контакт дасть цю інформацію диспетчеру, і він направить аварійну ремонтну бригаду.
 
Купити додаткові контакти деяких моделей можна з наявності на складі компанії в Києві.  Якщо потрібної модифікації не виявилося в наявності, то ми зможемо привезти необхідні додаткові контакти по каталогу виробника в узгоджені терміни.

Популярні питання про Додаткові контакти