• 097 439-6335 Київ
  • Київ, вул. Автопаркова, 7 (М. Бориспільська)

  Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

₴₴₴ Ціни вказані з ПДВ станом на 10 квіітня 2024 року довідково та можуть бути змінені. >>> Продаємо продукцію гуртовими партіями за безготівковий розрахунок. Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ >>> Для кінцевого -  споживача з наявності або з поставкою "на замовлення" тільки якщо для нього буде зручно >>>Оновлено ціни на кабель LAPP на квітень 2024 року>>>з 08.04.2024 вступив в силу новий Тариф на продукцію Групи Legrand в Україні

01/06/2023
автор: ELMAR.COM.UA Будь-яке копіювання без посилання на сайт заборонено! Serg Kaidch
Активні бойові дії, внаслідок яких постраждала енергосистема України, призвели до відключень електроенергії, створили  виклики вітчизняним компаніям в сферах виробництва, логістики та торгівлі.
 
Виникла нагальна потреба у терміновому створенні, або модернізації розподільчих мереж шляхом встановлення систем гарантованого енергопостачання: дизель-генераторів, ДБЖ, систем автоматичного вводу резерву (АВР), реконструкції розподільчих щитів електрощитових та ГРЩ трансформаторних підстанцій.
 
ТОВ "АСТ-СВІТЛОТЕХНІКА" розробила і впровадила модельний ряд щитів керування АВР на базі мікропроцесорного обладнання що дозволяють надійно автоматизувати процес перемикання між вводами, розвантаження споживачів, вимикання/вмикання вводів за розкладом.
  
Щити керування АВР призначені для модернізації системи керування АВР у наступних випадках:
- Виходу з ладу штатної системи керування автоматичним вводом резерву;
- Необхідністю модернізації існуючої ситеми керування пов’язаної із додаванням нових вводів від дизель – генератора, ІБП, додаткових живлячих ліній, функцій керування навантаженням а аварійній ситуації;
 
Щити керування містять в своєму складі мікроконтролер із можливістю розширення (збільшення кількості вводів-виводів). Мікропрограма готується під конкретний об’єкт із врахуванням вимог технічного завдання;
 
Наш спеціаліст виконує збір даних для погодження технічного завдання, оцінки складу робіт, технічного стану існуючого обладнання;
Оцінює можливість реалізації надійної схеми керування АВР із врахуванням технічного стану виконавчих механізмів (автоматичних вимикачів з мотор-приводом, перемикачів навантаження з мотор-приводом), можливості доукомплектації обладнання аксесуарами необхідними для реалізації необхідних функцій.
 
Ми надаємо послуги з:
- Реконструкції ввідно-розподільчих пристроїв (ВРП, ГРЩ) в частині ввідних та секційного автоматичних вимикачів шляхом заміни їх на сучасне обладнання, встановлення системи керування АВР.
- Реконструкції ввідно-розподільчих пристроїв (ВРП, ГРЩ)  в частині ввідних та секційного автоматичних вимикачів шляхом заміни їх на сучасне обладнання з додаванням додаткових вводів та побудови системи керування АВР.
- Оснащення розподільчих пристроїв додатковим обладнанням для відключення (розвантаження) некритичних споживачів в разі спрацювання резервного вводу.
 
Розвантаження споживачів в разі якщо лінія резервного живлення не має необхідну потужність для одночасного живлення всіх споживачів. В такому разі в момент спрацювання автоматичного вводу резерву система відключає некритичні навантаження. Після повернення системи в стандартний режим роботи - живлення раніше відключених споживачів відновлюється.
- Оснащення розподільчого пристрою додатковою системою ручного керування, що дозволяє здійснювати безпечне ручне керування автоматичними вимикачами з мотор-приводами та моторизованими перемикачами навантаження із врахуванням відповідних електричних блокувань.
 
Переваги:
- Сучасна елементна база;
- Легке масштабування системи керування в разі необхідності;
- Велика швидкість впровадження;
- Висока надійність.
 
Наші замовники:
- Медичні заклади
- Об'єкти промисловості;
- Об'єкти інфраструктури;
- Торгово-розважальні центри;
- Мережеві магазини роздрібної торгівлі;
- АЗС.
 

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення