UA  Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

УВАГА ! ₴₴₴ Ціни вказані з ПДВ станом на 01 жовтня 2025 року довідково та можуть бути змінені. >>>  Гуртові та роздрібні продажі за безготівковий розрахунок. НАЛОЖЕНОГО ПЛАТЕЖУ НЕМАЄ >>> Мінімальна сума замовлення становить не менше всього 500 ₴ >>> Для приватного споживача - з наявності або з поставкою "на замовлення" тільки якщо для нього буде зручно >>> Оновлено ціни на кабель LAPP на жовтень 25 року

 

комп'ютерна розетка 1xRJ45 5e экранированная Asfora Антрацит EPH5000171

комп'ютерна розетка 1xRJ45 5e экранированная Asfora Антрацит

Система знижок для "кінцевого споживача" на продукцію Schneider Electric в залежності від суми Замовлення (з урахуванням ПДВ)

Сума замовлення, грн з ПДВМи пропонуємо знижку, %
1000, =5%
3000, =10%
от 5 000, =15%

 

  • Бренд:
    Schneider Electric
  • Сімейство:
    Asfora
  • Країна виробництва:
    TR
  • Виробник:
    Schneider Electric
  • Термін постачання:
    за погодженням
  • Вид монтажу:
    Скрытый
  • Глибина загальна, мм:
    38
  • Детальніше

Наявність уточнюйте

EPH5000171
646.80 
+

Інформаційна розетка 1xRJ45 5e екранована антрацит Asfora

Комп'ютерна розетка з встановленим модулем RJ45 використовується для підключення мережі інтернет. Чудово підходить для домашнього використання, наявність у серії Asfora великого вибору колірних рішень - дозволяє комбінувати багато варіантів з різними декоративними рамками різних кольорів. Виконана з якісного АБС-пластику, стійкого до займання, подряпин і ультрафіолету. Прихований Монтаж.


Замовлення на Вимикачі і розетки Asfora Schneider Electric приймається через інтернет-портал ELMAR компанії Світлотехніка або за телефонами: 044 593 9818, а також електронною поштою elmar@svt.org.ua