• 097 439-6335 Київ
  • Київ, вул. Автопаркова, 7 (М. Бориспільська)

  Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

₴₴₴ Ціни вказані з ПДВ станом на 23 квіітня 2024 року довідково та можуть бути змінені. >>> Продаємо продукцію гуртовими партіями за безготівковий розрахунок. Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ >>> Для кінцевого -  споживача з наявності або з поставкою "на замовлення" тільки якщо для нього буде зручно >>>Чекаємо оновлення ціни на кабель LAPP на травень 2024 року>>>з 01.05.2024 вступає в силу новий Тариф на продукцію Філіпс в Україні

  • Ціна
     – 
    • 0₴
    • 0.1₴

АВР - Автоматичне Введення Резерву

Пропонуємо стандартні схеми Пристрою автоматичного введення резервного живлення АВРП , які забезпечать безперебійну роботу електроспоживачів за рахунок автоматичного перемикання основної лінії живлення на резервну групу, в т. ч. на дизель-генератор в домашньому господарстві. Замовити і купити АВР запропонованих схем можна з терміном виготовлення і збірки від 3-х до 5-ти днів в залежності від обраної комплектації. Для АВР нашого виробництва використовуються металеві шафи IP31 українського виробництва. Комплектуючі низьковольтні апарати застосовуються за вибором замовника. У запропонованих схемах розрахунок зроблений на низьковольтне устаткування виробництва ETI. Але при виборі замовником автоматичний ввід резерву харчування може бути зібраний і обладнання АББ, Шнейдер Електрик, Легранд, Ітон і ін.

Ціни формуються за запитом

Предлагаем щиты автоматического ввода резерва (АВР) на номинальные токи 32А-1600А со скидкой до 20% на базе комплектующих Schneider Electric, ETI, Technoelectric, CHINT. Поставку щитов АВР с учетом требований заказчика; Модернизация существующего электрооборудования для обеспечения непрерывного электроснабжения.

Популярні питання про АВР - Автоматичне Введення Резерву