• 097 439-6335 Київ
 • Київ, вул. Автопаркова, 7 (М. Бориспільська)

  Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

УВАГА ! ₴₴₴ Ціни вказані з ПДВ станом на 21 липня 2024 року довідково та можуть бути змінені. >>> Продаємо продукцію гуртовими партіями за безготівковий розрахунок. Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ >>> Для кінцевого -  споживача з наявності або з поставкою "на замовлення" тільки якщо для нього буде зручно >>>Оновлено ціни на кабель LAPP на липень 24 року

 

 • Бренд
 • Струм, А
 • Виробник
 • Сімейство
 • Тип товару
 • Кількість полюсів
 • Область застосування
 • Напруга, В
 • Клас захисту
 • Ціна
   – 
  • 360.4₴
  • 34900₴

LAPPMOBILITY ЗАРЯДНЫЕ СТАНЦИИ И КАБЕЛИ

Зарядні станції для електромобіля електрокара, заряджання авто від звичайної розетки : elmar.com.ua

 

Навіщо потрібні зарядні станції для електромобілів

Електрична зарядна станція чи хоча б точка зарядки електрокара переростає з елемента міської інфраструктури у загальнонаціональну та покриває величезні території. Електрокар або електромобіль повинні мати можливість заправляти акумулятори електроенергією через кожні 100 км.

Але що робити у нічний час та під час відпочинку. Невже для заправки електромобіля потрібно відігнати автомобіль на громадську заправку, а самому добиратися додому як вийде.

Немає такої потреби. Завжди прийдуть на допомогу пристрої заряджання та домашні зарядні станції електромобіля від компанії LAPP. Нові пристрої не тільки досконалі на сьогодні, наскільки це можливо, але й дуже зручні, прості, безпечні в користуванні.

Як зарядити електромобіль від розетки 220 В

Проста ситуація, коли, виїжджаючи з міста не в кожному населеному пункті, ще є громадські станції зарядки електромобілів. Але прихопивши із собою зовсім на зовнішній вигляд простий пристрій MOBILITY DOCK 2,3 кВт ви забезпечите себе 100% можливістю зарядити свій електромобіль від будь-якої побутової розетки із заземленням. MOBILITY DOCK 2,3 кВт не тільки простий у використанні, але й повністю безпечний. Його автоматика не дозволить підключити зарядку в подовжувач або розетку без землі.

Зарядные станции для электромобилей Volkswagen Golf; Renault Zoe; Volkswagen ID.4 - зарядка прямо от розетки 220В : ELMAR.COM.UA

3-фазне живлення для MOBILITY

У своєму заміському будинку ви, напевно, маєте 3-фазне живлення. MOBILITY WALLBOX HOME PRO 11кВт дозволить заряджати свій електрокар швидше та безпечно у будь-який зручний час, у тому числі і за нічним тарифом на електроенергію. Приїхав із роботи додому та поставив електромобіль на зарядку на всю ніч. Вранці акумулятори будуть повністю та якісно «залиті» електрикою. Ви можете вирушати в дорогу.

Зарядные станции для электромобилей LAPP Wallbox Home Pro с элегантным дизайном — ваш надежный источник энергии для подключаемых гибридов (PHEV) и аккумуляторных электромобилей (BEV) : ELMAR.COM.UA

Маючи в багажнику переносну зарядну станцію, можна провести зарядку біля офісу, на парковці, у паркінгу та будь-якому місці, де є відкритий доступ до електрики.

Купити зарядну станцію для електромобіля

Купити зарядну станцію для електромобіля та кабель для підключення зарядки можна розмістивши замовлення на нашому сайті. Адже ви зможете зарядити електромобіль у будь-якому електрифікованому місці у будь-який зручний для вас час. Варто звернути увагу на те, що все обладнання, як і зарядні станції для електромобілів, кабель для зарядної станції та інше обладнання від LAPP – це гарантія якості, довговічності, надійності та безпеки.

Зарядный кабель HELIX тип 2 до 11 кВт 5 м оранжевый - Зарядный кабель типа 2 от LAPP обеспечивает простую и быструю зарядку мощностью до 11 кВт на общественной или частной зарядной станции или настенной зарядной станции дома : ELMAR.COM.UA

Зупини свій вибір на зарядних станціях LAPP MOBILITY не залиш свій електрокар голодним!

Популярні питання про LAPPMOBILITY ЗАРЯДНІ СТАНЦІЇ ТА КАБЕЛІ ДЛЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ