• 097 439-6335 Київ
  • Київ, вул. Автопаркова, 7 (М. Бориспільська)

  Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

УВАГА ! ₴₴₴ Ціни вказані з ПДВ станом на 14 липня 2024 року довідково та можуть бути змінені. >>> Продаємо продукцію гуртовими партіями за безготівковий розрахунок. Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ >>> Для кінцевого -  споживача з наявності або з поставкою "на замовлення" тільки якщо для нього буде зручно >>>Оновлено ціни на кабель LAPP на липень 24 року

 

Гнучкі світлодіодні стрічки та блоки живлення

Світлодіодні стрічки LED STRIP VALUE від Ledvance (Osram) – це нова серія світлодіодних стрічок з гідним якістю Осрам і прийнятною бюджетною ціною. Ціна світлодіодної стрічки серії LED STRIP VALUE значно нижче, ніж у попередніх пропозицій Осрам.

У цій категорії немає товарів

В якій колірній температурі працюють світлодіодні стрічки?

Крім зазначеного, нові гнучкі світлодіодні стрічки strips Flex LED STRIP VALUE від Ledvance забезпечують додаткову потужність і гнучкість. Версії LED STRIP VALUE від Ledvance доступні зі складу в києві у версіях LED STRIP VALUE шириною 8, бухтами загальною довжиною по 5000 мм. Необхідно підкреслити, що гнучкі світлодіодні стрічки LED STRIP VALUE працюють від 24 Ст. Є теплий білий (2700 К), нейтральний білий (4000 K) і холодний білий (6500 K) версії колірної температури.

Який світловий потокпроизводят світлодіодні стрічки strips і яка гарантія?

На всі гнучкі світлодіодні стрічки надається гарантія 3-річну гарантію, і вони дуже яскраві завдяки високоефективним світлодіодам. Світловий потік, який виробляють світлодіодні стрічки LED STRIP VALUE від Ledvance від 600 до 1400 люменів з одного метра. Це досягається завдяки якісному драйверу-блоку живлення, який дає постійні параметри і робить можливим роботу світлодіодних стрічок стабільною і безпечною.

Які варіанти світлодіодних стрічок strips Flex можна купити?

Варіанти світлодіодних стрічок strips Flex LED STRIP VALUE від Ledvance за ступенем захисту від вологи можуть бути IP20 і IP65. Мінімальний розмір сітки гнучкої світлодіодним стрічки складає 100 мм.

Де застосовуються світлодіодні стрічки?

Застосування світлодіодних стрічок LED STRIP VALUE від Ledvance можливо в дуже великому побутовому і комерційному діапазоні освітлення. Це може бути використання для сценаріїв освітлення з постійною яскравістю; Для додатків з високими вимогами до гнучкості; Для освітлення машин та промислових підприємств; Декоративний світло; Виставкове обладнання; Підсвічування; Освітлення кухні; Непряме освітлення.

Яка ціна на світлодіодні стрічки?

Ціна на світлодіодні стрічки вказана стартова роздрібна. Для оптовиків, електромонтажників передбачена система знижок і купити світлодіодну стрічку можна зі значною знижкою.

Популярні питання про Світлодіодні стрічки та драйвери

  • 👍 Які Світлодіодні стрічки та драйвери популярні?

    Клієнти інтернет-магазину найчастіше купують такі товари:
  • 💥 Які новинки в категорії Світлодіодні стрічки та драйвери?

    Інтернет-магазин пропонує вам такі новинки даної категорії:
  • 💰 Які дешеві товари в категорії Світлодіодні стрічки та драйвери?

    Інтернет-магазин пропонує вам найдешевші товари даної категорії: