• 067 246-1812 Київ
  • 093 762-5825, 097 439-6335 Мобільний
  • Київ, вул. Автопаркова, 7 (М. Бориспільська)

Світильники стельові PRISMA CLASSIC

 

Світильники з призматичним розсіювачем підвісні стельові / накладні для офісу представлені серією UX-CLASSIC ASN.NC PRISMA.

У цій категорії немає товарів

 Світильники з призматичним розсіювачем для монтажу на стелю або підвісного монтажу, тобто стельові люмінесцентні світильники мають металевий корпус, який виготовлений з високоякісної листової сталі підданої спеціальної попередньої обробки. Листова сталь розрізається за формами на лазерних верстатах і згинається пресом. Це робить корпус світильника стельового без вигинів і вад. Надалі покривається порошковою фарбою, яка наноситься за особливим методом електростатичного напилення. Основний колір сигнально-білий глянсовий відтінок RAL 9003.
Розсіювач для офісного стельового світильника виготовляється з PS-полістирол (PMMA та полікарбонат - під замовлення) в призматичному виконанні. Розсіювач кріпиться до корпуса світильника за допомогою схованих пружин. Така система кріплення дозволяє зробити обслуговування та заміну лам в стельовому світильнику для офісу без спеціального інструменту.
 
Стандартна комплектація          Додаткові можливості замовлення
        
     

Аналог PRS S виробляється на заводі компанії Світлові Технології.

Лампи в комплект не входять і замовляються окремо.