• 067 246-1812, 066 465-8705 Київ
  • 098 405-2136, 093 762-5825 Мобільний
  • Київ, вул. Автопаркова, 7 (М. Бориспільська)

Офісні стельові накладні люмінесцентні світильники UX-CLASSIC ASN.NC PAR-V

 

Логотип Unolux OMSОфісні стельові накладні світильники з параболічною відбиває ґратами - це покращена оптика і зниження засліплюючого ефекту до CAT2 (L65o<1000 cd/м2). Корпус, який має офісний стельовий люмінесцентний світильник, виготовлений з листової сталі високої якості.

У цій категорії немає товарів

Офисные потолочные накладные люминесцентные светильники UX-CLASSIC ASN.NC PAR-V в Украине на Elmar

Він покривається спеціальною порошковою фарбою,яка наноситься методом електростатичного напилення. Світло корпусу офісного накладного світильника сигнально-білий глянцевий по RAL 9003. Екрануюча сітка, як вже говорилося, з дзеркального полірованого алюмінію з геометрією параболічної форми. Це відображено в назві світильника офісного літери PAR-V. Така особлива форма геометрії відбивача дозволяє знизити сліпучий ефект до прийнятої в Європі норми.
Кріплення оптичної частина (екрануючої сітки) кріпиться в корпусі накладного світильника за допомогою схованих пружин. Такий спосіб кріплення дозволяє проводити швидкий і безинструментальный процес обслуговування, заміни люмінесцентних ламп і чищення світильника.

 
Стандартна комплектація          Додаткові можливості замовлення
      
     

Аналог PRB S виробляється на заводі компанії Світлові Технології.

Лампи в комплект не входять і замовляються окремо.

Офісні світильники накладного монтажу дзеркальна параболічна решітка можна замовити і купити р. під проект Київ 593-9818. Офісні стельові накладні люмінесцентні світильники оптовикам поставляються зі знижками. Знижки та доставка на світильники UNOLUX (Словаччина) в Україні обговорюється при замовленні.