• 067 246-1812, 066 465-8705 Київ
  • 098 405-2136, 093 762-5825 Мобільний
  • Київ, вул. Автопаркова, 7 (М. Бориспільська)

Світильники з дзеркальними параболічної ґратами UX-CLASSIC ASN.N PAR

 

Світильник із дзеркальною параболічної ґратами групи ASN.N PAR відрізняються від своїх "колег" ASN.NC PAR-V висотою корпусу в більшу сторону.
 

У цій категорії немає товарів

CLASSIC/UX-CLASSIC ASN.N PAR растровый светильник с параболической решеткой

Ці світильники з дзеркальними параболічної ґратами облаштовані таким чином, щоб в них можна було встановити не тільки тонку люмінесцентну лампу Т5, але і звичні люмки з колбою Т8. З-за цього корпус має висоту трохи більшу, а саме 89 мм проти 67 мм. Але це можна розглядати і як перевагу в будь-якій комбінації можна встановити аварійний блок. Корпус світильника виготовлений також з високоякісної листової сталі і пофарбований в сигнально-білий колір методом електростатичного порошкового напилення.
Світильник із дзеркальною параболічної ґратами має дуже хороші оптичні характеристики, наприклад, коефіцієнт засліплення CAT2 (L65o<1000 cd/м2), який допустимо в офісних приміщеннях в Європі.
 
Стандартна комплектація          Додаткові можливості замовлення
      
     

Аналог PRB S виробляється на заводі компанії Світлові Технології.

Лампи в комплект не входять і замовляються окремо.

Стельові накладні / підвісні світильники з дзеркальними параболічної гратами можна замовити і купити р. під проект Київ 593-9818, оптовикам поставляються зі знижками. Знижки та доставка на світильники UNOLUX (Словаччина) в Україні обговорюється при замовленні.