Як вибрати якісну електрофурнітуру
Сьогодні основними складовими комфорту в приміщенні є ідеальний баланс між функціональністю і естетичністю інтер'єру. Технічний прогрес дозволяє людині оснастити своє житло всім необхідним електроустаткуванням для повноцінного життя. І це обладнання потребує відповідних елементах живлення, таких як силові і комутаційні розетки. Але щоб не порушувати загальну концепцію стилю приміщення, слід правильно підібрати всю необхідну електрофурнітуру.
Багато гідні виробники, такі як Legrand, Schneder Electric, Merten, АВВ передбачили це у своїх колекціях. Вони запропонували споживачеві великий вибір серій розеток і вимикачів на будь-який смак і матеріальний достаток.
Які бувають розетки
Розетки поділяються на два види: силові і комутаційні. Силові розетки в свою чергу діляться на внутрішні і зовнішні, якщо говорити про спосіб монтажу. Що ж стосується функціональності і технічних параметрів, то тут вибір набагато більше. Сьогодні виробники пропонують розетки із захисними шторками, вологостійкі з підвищеною герметизацією, з заземленням, таймером, з ПЗВ та інші різновиди.
Залежно від приміщення, де буде монтуватися розетка, обирається той чи інший вид. Так, наприклад, для сім'ї з дітьми слід зупинити вибір розетки із захисними шторками. Для установки у ванній кімнаті – з підвищеною герметизацією. І в тому і в іншому випадку рекомендується купити розетки з ПЗВ.
Комутаційні розетки, з допомогою яких підключається Інтернет, телефон та інше, включені в колекцію електрофурнітури виробників. Тому вони так само підбираються під загальний стиль інтер'єру.
Види вимикачів
Вимикачі електрики є не менш важливим елементом. Вони бувають клавішні, кнопкові, з важелем, шнуром, дистанційні, сенсорні, з датчиком руху. Найбільш широко вживаним є одноклавішний вимикач. Кнопковий поступово набуває популярності, але ще не звичний для нас. Перемикач з важелем використовується в інтер'єрах «під старовину». Сенсорні та дистанційні вимикачі часто встановлюються в сучасних інтер'єрах і користуються популярністю серед прогресивних споживачів. Такі вимикачі стильні і зручні.
Перше на що слід звернути увагу при виборі електрофурнітури, це на репутацію виробника та сертифікат якості на вироби. Далі слід довідатися їх технічні характеристики і функціональність. Після цього можна приступити до пошуку колекції необхідного дизайну і кольору.
Технічна інформація
Вимикачі Схеми підключення
2 прохідних перемикача
Схема управління освітленням з двох місць.
2 прохідних перемикача + перехресний
Схема управління освітленням з трьох місць з використанням двох універсальних перемикачів і одного перехресного.
2 прохідних перемикача з лампою підсвічування
2 прохідних перемикача + двухклавишний
2 прохідних перемикача з лампою індикації
2 прохідних перемикача + перехресний з підсвічуванням
Кнопковий перемикач і Кнопковий перемикач з підсвічуванням