• 097 439-6335 Київ
 • Київ, вул. Автопаркова, 7 (М. Бориспільська)

  Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

УВАГА ! ₴₴₴ Ціни вказані з ПДВ станом на 19 травня 2024 року довідково та можуть бути змінені. >>> Продаємо продукцію гуртовими партіями за безготівковий розрахунок. Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ >>> Для кінцевого -  споживача з наявності або з поставкою "на замовлення" тільки якщо для нього буде зручно >>>Оновлено ціни на кабель LAPP на травень 2024 року

 

Колекція Levit ABB — Elektro-Praga (Чехія)

Нова колекція - розетки і вимикачі Levit ABB завод Elektro-Praga (Чехія). Особливість колекції розеток і вимикачів Levit полягає в оновленому класичному дизайні і безлічі колірних рішень. Повний функціональний ряд інсталяції Levit дозволяє повноцінно використовувати всі вироби цієї серії для облаштування своєї квартири, будинку, офісу. Купити вимикачі Levit можна з наявності. Ціна Levit зазначена у грн/шт з ПДВ. Природно, знижки!

У цій категорії немає товарів

Levit - постав свій настрій

Фся фішка Levit ABB полягає лише в двох трьох простих поняттях:

 • простий, але не звичайний дизайн класичної форми;
 • надійні універсальні механізми, які одновалентні можна використовувати для цілого ряду продуктів Levit, Swing, Tango, Neo, Neo, Tech Element, Time, Time Arbo,
 • Однозначні колірні рішення і можливість складання комбінацій цветого дизайну на свій розсуд:
 1. білий / крижаний білий;
 2. білий / білий;
 3. макіато / білий;
 4. білий / димчастий чорний
 5. сірий / білий;
 6. слонова кістка / білий;
 7. онікс / димчастий чорний;
 8. червоний / димчастий чорний;
 9. оранжевий / димчастий чорний;
 10. жовтий / димчастий чорний;
 11. зелений / димчастий чорний;

Що значить Levit Abb (Левит Абб) – електричні розетки і вимикачі Abb

Що значить Levit Abb (Левит Абб). Відповідь на таке питання принципово простий. Levit Abb (Левит Абб) - це все теж підтверджене якість Abb. Levit Abb (Левит Абб)- це електричні розетки і вимикачі Abb, які не просто вірно служать господарю дуже і дуже довго. Це ще і дизайн, який спільно з колірною гамою зробить хорошим настрій у домі. Відволіче від нагальних прорблем і розслабить.

Levit Abb (Левит Абб) - це повна функціональна забезпеченість:

 • Levit Abb (Левит Абб) - это полная функциональная обеспеченность : электромаркет интернет-магазин ELMAR УкраинаВимикачі:
  • Вимикачі з різним упорядкуванням є основними будівельними елементами електропроводки.. Безгвинтові затискачі забезпечують швидку і просту установку.
 • Вимикач трьохполюсний:
  • Однозначне застосування – кухня і тому подібні установки з вимогами по дизайну. Ніяких великих вимикачів для плити, тільки багаторазова установка в стандартних коробках.
 • Неонові лампочки і СД
  • Орієнтовний освітлення (позначення So) допомагає знайти у сутінках місце включення. Сигнальне освітлення (позначення S) вказує на включене стан керованого пристрою.
 • Електронні пристрої
  • Світлорегулятори, пристрої для керування жалюзі, таймери тощо Сучасна електропроводка – це не тільки включення – виключення
 • Механізм клавішного світлорегулятора для світлодіодних ламп що регулюються:
  • Пам'ять значення яскравості, регульований мінімальний рівень яскравості. Безшумна робота завдяки технології MOS-FET. Електронний запобіжник короткого замикання і перевантаження.Для регульованих ретрофитных джерел з LED (LEDi) на 230 B ~ або 12 B ~ 11), для регульованих галогенних ламп з ЕПРА на 230 B ~, а також для ламп розжарювання і галогенних ламп на 230 B ~ або 12 B ~ 11) – можна використовувати тільки трансформатори характеру L або C. Джерела світла LEDi і лампи можна комбінувати.Можна комбінувати з включає перемикачем послідовність комутації 1/0). Можна використовувати також кришку з ІЧ-приймачем для дистанційного управління, комфортний таймер Busch-Timer® або датчик присутності Busch-Wächter Präsenz tech.

Levit Abb (Левит Абб) поддерживается в наличии на складе. Купить Levit Abb можно от 1 штуки : электромаркет интернет-магазин ELMAR Украина

На фото: упаковки, повні розеток і вимикачів Levit Abb (Левит Абб). Купити Levit Abb (Левит Абб) можна, як упаковкою, так і 1 штука.

 

Популярні питання про Колекція Levit ABB (Чехія)