• 097 439-6335 Київ
 • Київ, вул. Автопаркова, 7 (М. Бориспільська)

Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

Ціни вказані з ПДВ станом на 04 грудня 2023 року довідково та можуть бути змінені
Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 200 

Оновлено ціни на кабель LAPP на листопад

Колекція Levit ABB — Elektro-Praga (Чехія)

Нова колекція - розетки і вимикачі Levit ABB завод Elektro-Praga (Чехія). Особливість колекції розеток і вимикачів Levit полягає в оновленому класичному дизайні і безлічі колірних рішень. Повний функціональний ряд інсталяції Levit дозволяє повноцінно використовувати всі вироби цієї серії для облаштування своєї квартири, будинку, офісу. Купити вимикачі Levit можна з наявності. Ціна Levit зазначена у грн/шт з ПДВ. Природно, знижки!

У цій категорії немає товарів

Levit - постав свій настрій

Фся фішка Levit ABB полягає лише в двох трьох простих поняттях:

 • простий, але не звичайний дизайн класичної форми;
 • надійні універсальні механізми, які одновалентні можна використовувати для цілого ряду продуктів Levit, Swing, Tango, Neo, Neo, Tech Element, Time, Time Arbo,
 • Однозначні колірні рішення і можливість складання комбінацій цветого дизайну на свій розсуд:
 1. білий / крижаний білий;
 2. білий / білий;
 3. макіато / білий;
 4. білий / димчастий чорний
 5. сірий / білий;
 6. слонова кістка / білий;
 7. онікс / димчастий чорний;
 8. червоний / димчастий чорний;
 9. оранжевий / димчастий чорний;
 10. жовтий / димчастий чорний;
 11. зелений / димчастий чорний;

Що значить Levit Abb (Левит Абб) – електричні розетки і вимикачі Abb

Що значить Levit Abb (Левит Абб). Відповідь на таке питання принципово простий. Levit Abb (Левит Абб) - це все теж підтверджене якість Abb. Levit Abb (Левит Абб)- це електричні розетки і вимикачі Abb, які не просто вірно служать господарю дуже і дуже довго. Це ще і дизайн, який спільно з колірною гамою зробить хорошим настрій у домі. Відволіче від нагальних прорблем і розслабить.

Levit Abb (Левит Абб) - це повна функціональна забезпеченість:

 • Levit Abb (Левит Абб) - это полная функциональная обеспеченность : электромаркет интернет-магазин ELMAR УкраинаВимикачі:
  • Вимикачі з різним упорядкуванням є основними будівельними елементами електропроводки.. Безгвинтові затискачі забезпечують швидку і просту установку.
 • Вимикач трьохполюсний:
  • Однозначне застосування – кухня і тому подібні установки з вимогами по дизайну. Ніяких великих вимикачів для плити, тільки багаторазова установка в стандартних коробках.
 • Неонові лампочки і СД
  • Орієнтовний освітлення (позначення So) допомагає знайти у сутінках місце включення. Сигнальне освітлення (позначення S) вказує на включене стан керованого пристрою.
 • Електронні пристрої
  • Світлорегулятори, пристрої для керування жалюзі, таймери тощо Сучасна електропроводка – це не тільки включення – виключення
 • Механізм клавішного світлорегулятора для світлодіодних ламп що регулюються:
  • Пам'ять значення яскравості, регульований мінімальний рівень яскравості. Безшумна робота завдяки технології MOS-FET. Електронний запобіжник короткого замикання і перевантаження.Для регульованих ретрофитных джерел з LED (LEDi) на 230 B ~ або 12 B ~ 11), для регульованих галогенних ламп з ЕПРА на 230 B ~, а також для ламп розжарювання і галогенних ламп на 230 B ~ або 12 B ~ 11) – можна використовувати тільки трансформатори характеру L або C. Джерела світла LEDi і лампи можна комбінувати.Можна комбінувати з включає перемикачем послідовність комутації 1/0). Можна використовувати також кришку з ІЧ-приймачем для дистанційного управління, комфортний таймер Busch-Timer® або датчик присутності Busch-Wächter Präsenz tech.

Levit Abb (Левит Абб) поддерживается в наличии на складе. Купить Levit Abb можно от 1 штуки : электромаркет интернет-магазин ELMAR Украина

На фото: упаковки, повні розеток і вимикачів Levit Abb (Левит Абб). Купити Levit Abb (Левит Абб) можна, як упаковкою, так і 1 штука.

 

Популярні питання про Колекція Levit ABB (Чехія)