• 067 246-1812 Київ
 • 097 439-6335
 • Київ, вул. Автопаркова, 7 (М. Бориспільська)

***  *** Мінімальна сума замовлення, який обслуговується повинна становити не менше 200 грн з ПДВ *** *** У зв'язку з карантином можливі деякі обмеження в роботі компанії*** *** Акция !!! Кабель ВВГ від 10 метрів зі знижкою 15% !!!

 • Ціна
  грн. з ПДВ
   – 
  грн. з ПДВ
  • 0грн. з ПДВ
  • 0.1грн. з ПДВ

Проект Розрахунок Освітлення

Професійний розрахунок освітлення для офісів, комерційних промислових приміщень і спортивних споруд (освітлення стадіонів і спортзалів).  Для розрахунку освітлення застосовуються сучасні програмні засоби, що використовують світлотехнічні й фотометричні характеристики сучасних інноваційних світильників.  У нас можна замовити за проектом розрахунок освітлення безкоштовно.  Досвідчені інженери і фахівці з світлотехніки зроблять грамотний професійний розрахунок і оптимізують замовлення світильників та світлотехнічного обладнання.

Арт.:бесплатная услуга
Архитектурная подсветка зданий
0.01 грн. з ПДВ
   Арт.:бесплатная услуга
   Ландшафтно-парковое освещение
   0.01 грн. з ПДВ
     Арт.:бесплатная услуга
     Освітлення спортивних споруд
     0.01 грн. з ПДВ
       Арт.:бесплатная услуга

       Розрахунок освітлення для будинку по простому

       З'явилася необхідність з'ясувати, скільки світла потрібно в кожній кімнаті і скільки світильників знадобиться в офісному приміщенні.  Здається, на перший погляд, ідея зробити розрахунок освітлення трохи втомлює, але це не дуже складно.  На цій сторінці можна дізнатися, які рівні освітлення знадобляться в різних кімнатах в будинку і для різних занять.

       Освітлювальні прилади

       Не можна говорити про освітленні, поки невідомо, як вимірюється світло.  Ось кілька слів, які необхідно знати, щоб інша частина цієї сторінки мала сенс.

       Люмен

       Люмен (символ lm) — це міра загальної кількості видимого світла, що випускається джерелом в будь-якому конкретному напрямку.  Це дуже просто.  Для більш точного визначення Вікіпедія може розповісти більше про те, що таке світло.

       Люкс - метрична система

       Люкс - це показник освітленості, який в основному означає, що він вимірює кількість світла на даній площі поверхні.  Один люкс (лк) дорівнює одному люмен на квадратний метр

       1 лк = 1 лм / м 2

       Розрахунок освітлення - Крок 1

        Дізнаємося, скільки люксів необхідно. Таблиця освітлення нижче показує, скільки люксів потрібно в кожній кімнаті або для різних завдань.  Також для порівняння наведені деякі приклади місячного світла і денного світла для інтересу. Значення, наведені в таблиці, спрямовані на забезпечення безпеки, комфорту і розслаблення.  Є моменти, коли може бути доступно більше світла, наприклад, коли через вікно проливається яскраве сонячне світло або коли бажано більше світла, наприклад, для невеликої завдання.
        

       Приміщення, вид роботи

       Lux

       Пряме сонячне світло

       32000–100000

       Денне світло (не сонце)

       10000–25000

       Повний місяць (ясно)

       1

       Кухня, загальне

       108

       Кухонне, робота

       538

       Обідня світло

       54

       Життєвий простір, загальне

       54

       Життєвий простір (робота)

       323

       Настільний освітлення

       431

       Спальня, загальне

       54

       Спальня, світло для читання

       431

       Туалетний столик для спальні

       431

       Ванна, загальне

       54

       Ванна кімната

       323

       Пральня

       323

       Вентеляціонная

       54

        Шиття

       538

       Гараж / Майстерня

       108

       Невелика детальна, точна робота
        

       1076

       Спробуємо, для прикладу, визначити кількість світла, необхідне для кухні.

       Використовуючи таблицю вище, видно, що нам потрібно:
       •  108 люкс для зовнішнього освітлення
       •  538 люкс для робочого освітлення для приготування їжі

       Розрахунок освітлення - Крок 2

       Для визначення, скільки люмен потрібно для загального освітлення на кухні, необхідно на цьому етапі пропрацювати площа кухні.  Припустимо, що є кухня розміром 4 на 3 метри, ми множимо ці два числа разом, щоб отримати площа 12 квадратних метрів.  Щоб отримати кількість люменів, ми множимо вимога люкса з кроку 1 на площу. Це дає нам 12 х 108 = 1 296 люмен.

       Робоче освітлення на кухні

       Тут необхідно опрацювати поверхню, яка повинна бути освітлена для приготування їжі. Припустимо, що потрібно висвітлити стільницю розміром 4 х 0,6 м. Це становить площа 2,4 кв.  Щоб отримати кількість люменів, розрахунок становить 2,4 х 538 = 1291 люмен.

       Розрахунок освітлення - Крок 3

       Визначення, скільки лампочок потрібно для досягнення поставлених показників.  Кількість люменів, які випускає лампочка, звичайно позначається на упаковці.

       Кількість лампочок для зовнішнього освітлення:

       Припустимо, що будуть використовуватися люмінесцентні джерела світла для зовнішнього освітлення.  Люмінесцентні лампи, які випромінюють 800 люмен кожна.  Однією трубки недостатньо, але дві трубки дадуть 1600 люмен, що буде досить для нашого вимоги 1 296 люмен.

       Кількість лампочок для робочого освітлення:

       Припустимо, що використовуємо світлодіоди для освітлення під шафою, і вибрали лампочку, якій висвітлюємо, видає 350 люмен.  Таким чином, потрібно 1291/350 = 3,6, що означає, що потрібно 4 лампи для освітлення стільниці.

       Розрахунок освітлення - Резюме

       Ось короткий виклад і калькулятор, щоб допомогти в розрахунку.
        
        Використовуйте світловий стіл, щоб дізнатися, скільки люксів потрібно.  Розрахуйте кількість люменів, яке потрібно.  Помножте площу в квадратних метрах на люкс.  Визначте, скільки лампочок вам потрібно.  Розділіть кількість люменів на кількість люменів, що доставляються кожним джерелом світла.

       Популярні питання про Проект Розрахунок Освітлення