• 097 439-6335 Київ
  • Київ, вул. Автопаркова, 7 (М. Бориспільська)

  Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

₴₴₴ Ціни вказані з ПДВ станом на 23 квіітня 2024 року довідково та можуть бути змінені. >>> Продаємо продукцію гуртовими партіями за безготівковий розрахунок. Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ >>> Для кінцевого -  споживача з наявності або з поставкою "на замовлення" тільки якщо для нього буде зручно >>>Чекаємо оновлення ціни на кабель LAPP на травень 2024 року>>>з 01.05.2024 вступає в силу новий Тариф на продукцію Філіпс в Україні

Реле часу theben

Таймери та реле часу можна купити з поставкою у термін від 1 дня. Деякі артикули поставляються тільки під замовлення з Німеччини. Строк поставки 4 тижні.

У цій категорії немає товарів

Таймерами і реле часу користуються в абсолютно різних напрямках побутового господарства, офісного та промислового освітлення. Починаючи від установки програми освітлення акваріумів (дуже добре підходить розетковий таймер), вмикання-вимикання опалення і вентиляції, і до управління світловою рекламою магазинів. Дуже просте управління і програмування, а також підключення робить таймери незамінним помічником в справі економії електроенергії. Купити таймер і реле часу можна зі складу в Києві або з поставкою під замовлення з Німеччини.

Популярні питання про Реле часу theben

  • 👍 Які Реле часу theben популярні?

    Клієнти інтернет-магазину найчастіше купують такі товари:
  • 💥 Які новинки в категорії Реле часу theben?

    Інтернет-магазин пропонує вам такі новинки даної категорії:
  • 💰 Які дешеві товари в категорії Реле часу theben?

    Інтернет-магазин пропонує вам найдешевші товари даної категорії: