• 097 439-6335 Київ
 • Київ, вул. Автопаркова, 7 (М. Бориспільська)

  Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

₴₴₴ Ціни вказані з ПДВ станом на 04 березня 2024 року довідково та можуть бути змінені. >>> Продаємо продукцію гуртовими партіями за безготівковий розрахунок. Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ >>> Для кінцевого -  споживача з наявності або з поставкою "на замовлення" тільки якщо для нього буде зручно >>>оновлено ціни на кабель LAPP на березень 2024 року

 • Бренд
 • Виробник
 • Сімейство
 • Тип товару
 • Область застосування
 • Ступінь захисту, IP
 • Колір
 • Длина, мм
 • Ціна
   – 
  • 0₴
  • 9800.2₴

Датчики руху настінні: чим корисні ці продукти?

Технологія виявлення руху - це область, яка стає досить актуальною і представлена, зокрема, використанням датчиків руху, встановлених на стіну всередині будинку або зовні, в залежності від поставленого завдання.  Виявлення руху і автоматичні функції включення різних доповнень, зокрема, освітлення - ось що робить ці пристрої такими корисними в будинку, офісі або квартирі.  Отже, датчики руху настінні є невід'ємним ключовим компонентом пристроїв виявлення руху.  Вони є основним компонентом, який дозволяє детекторах руху виявляти рух в вашому домі чи навколо нього, включати світло при присутності людини в приміщенні або на вулиці.

Купить Датчик движения настенный на улице theLuxa S360 BK Theben (Германия) предлагает интернет-магазин ELMAR в Украине

На фото: Датчик руху настінний на вулиці theLuxa S360 BK Theben (Німеччина).  За Каталогу Theben
 
Інфрачервоне виявлення - це технологія, що лежить в основі функціонування цих пристроїв.  Датчики руху настінні фактично виявляють інфрачервоне випромінювання, що виходить від людей всередині вашого будинку або навколо нього, коли встановлені на стіні на вулиці.  Зазвичай їх називають інфрачервоними датчиками на стіну або пасивними інфрачервоними датчиками (PIR-настінні датчики руху).  Пасивні інфрачервоні датчики руху на стіну вловлюють інфрачервоне випромінювання, яке постійно випромінює теплі об'єкти.  Таким чином, всі пристрої, оснащені пасивними інфрачервоними датчиками, як і датчики руху настінні здатні виявляти підозрілі рухи всередині або навколо вашого будинку.  Потім, в залежності від комбінації підключених додатків, настінні датчики руху можуть активувати функції чергового, робочого або охоронного освітлення, гучну охоронну сигналізацію або камери відеоспостереження.
 

Як працює датчик руху настінний

В цілому, датчики руху настінні працюють на двох різних етапах:
 1. Вбудовані датчики руху настінні - вбудовані в стінах коридорів або кімнат, визначають присутність в зоні, яку вони контролюють;
 2. Потім датчик руху настінний запускає вторинний рівень вашої домашньої системи освітлення, або оповіщення та безпеки.  Дозволяє увімкнути освітлення біля вхідних в будинок двері, освітить під'їзд до гаражу, включить світло в коридорі або на кухні.  При підключенні до охоронних систем дасть команду працювати камерам безпеки, сигналізацій і сигнальному висвітлення.  Всі системи і сценарії можуть визначатися заздалегідь.

Економія енергії - пряме завдання настінних датчиків руху

Датчики руху настінні пристрої виявлення руху, які покликані звести до мінімуму час використання включеного світла у вашому будинку, в офісі або на прибудинковій території.  Встановіть датчики руху на стіну в стратегічно важливих місцях, і ваше освітлення буде включатися тільки тоді, коли люди, що переміщаються по вашому будинку, або біля будинку і потребують його.

Купить настенные датчики движения EE820 HAGER предлагает интернет-магазин ELMAR в Украине

На фото: Схема спрацьовування настінного датчика руху EE820 HAGER.  За Каталогу HAGER.
 
Таким чином, ваше освітлення буде автоматично відключатися, коли в цьому немає необхідності, що заощадить вам гроші на рахунках за електроенергію.  Звичайно, те ж саме можна сказати і про додаткове управлінні освітленням в сховищах, на корпоративних і комерційних об'єктах.

Функції автоматичного відкривання

Точно так само можна використовувати датчики руху настінні, щоб автоматично відкривати будь-які двері, ворота, гаражні двері, вікна, віконниці і т. Д. Навколо вашого будинку або професійних приміщень.  Чому б не заощадити час і не зробити ці процеси набагато зручнішими за допомогою новітньої технології визначення руху?
 

Датчики руху настінні: зовнішній на стіну або вбудований монтаж в стіну?

Датчики руху на стіну мають три види виконання:
 • Вбудований в стіну - прихований монтаж.  Встановлюються в звичайну інсталяційну монтажну коробку.  Практично в кожній серії розеток і вимикачів присутній і кімнатний настінний датчик руху IP20;
 • Вбудований в стіну - прихований монтаж на відкритому просторі на вулиці.  Встановлюють в спеціальній коробці, яка присутня в серії продукту.  Використовують вбудовується зовнішній настінний датчик руху для автоматичного включення світла біля входу в будинок, біля воріт і т.д .;
 • Зовнішній монтаж на поверхню стіни, огорожі і т.д.  Застосовується для вуличних настінних датчиків руху із захистом IP44-54-65

Купить Датчики движения настенные автоматические Легранд предлагает интернет-магазин ELMAR в Украине

На фото: Датчики руху настінні автоматично вмикають і вимикають світло в залежності від перебування в зоні виявлення людини.  За Каталогу Легранд.
 
Купити датчики руху настінні оптом і в роздріб різних брендів Європи.  При замовленні оптом настінні датчики руху продаються з значною знижкою від прайс-ціни.  Не всі моделі датчиків є в наявності, але завжди можна замовити необхідну модель по Каталогу виробника АББ, Шнейдер, Легранд, Хагер.  Купити датчики руху настінні з поставкою «під замовлення» пропонується в узгоджені заздалегідь терміни.  Доставка в Україні службою нова пошта.

Популярні питання про Датчики Руху настінні