• Київ, вул. Автопаркова, 7 Пн-Пт з 9:00 до 18:00

UA  Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

УВАГА ! ₴₴₴ Ціни вказані з ПДВ станом на 18 вересня 2024 року довідково та можуть бути змінені. >>> Продаємо продукцію гуртовими партіями за безготівковий розрахунок. Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ >>> Для кінцевого -  споживача з наявності або з поставкою "на замовлення" тільки якщо для нього буде зручно >>>Оновлено ціни на кабель LAPP на вересень 24 року

 

  • Бренд
  • Струм, А
  • Виробник
  • Сімейство
  • Тип товару
  • Область застосування
  • Ціна
     – 
    • 387.3₴
    • 5706.2₴

Таймери-Реле часу

ELMAR пропонує різні варіанти реле часу, як в аналоговій, так і в цифровій версії. Всі ці типи реле часу об'їдаються загальною функцією - таймери виконують управління розмиканням і замиканням електричних ланцюгів на основі попередньо визначеного графіка. Навіть, начебто, як особливі реле часу - Астрономічні реле часу, таймери або, і ті запрограмовані на регулярне управління різними навантаженнями або електронними утилітами, але вже в залежності від часу сходу і заходу сонця. Основне призначення пропонованих реле часу – тимчасові програми для обладнання та управління світлом. В каталозі можна знайти: Цифрові таймери; Аналогові реле часу; Реле часу.

Придбати реле часу можна, як з наявності на складі в Київ, так і з постачанням «під замовлення». Доставка реле часу в міста України кур'єрськими службами доставки.

Яка мета застосування реле часу

Мета застосування і використання реле часу - контролювати події, засновані на часі.

Різниця між реле часу і таймером

Різниця між реле часу і таймером полягає в їх способі відліку часу. Ні, в принципі, відлік часу проводиться, як звичайно в реле часу і в таймері. Але реле часу вважає час вперед за будь-якої заданої програмі вимикаючи або включаючи навантаження. Таймер, навпаки, відлічує час, що минув, до призначеного програмою. Але великої різниці важко побачити. Тому, часто реле часу називають таймером, і, навпаки, таймер – реле часу.

Таймер являє собою реле, має такий вихід (з контактом або без нього), який електрично замикає (включає) або розмикає (вимикає) ланцюг після закінчення заданого часу, коли подається електричний або механічний вхід.

Трохи про реле часу і тамерах

Найпростішим прикладом таймера можна назвати кулінарні годинник на кухні. Кулінарний таймер нічого не включає і не вимикає. Це просто годинник із зворотним відліком часу. Більш складний таймер можна побачити в фотолабораторіях, де ставилося час експозиції для друку фотографії. Ще одним прикладом може послужити таймер пральних машин минулого покоління, наприклад: Крихітка, Либідь та інші. Іншими словами, Таймер - це такий апарат, завдяки якому відбувається якась дія, подається імпульс, наприклад, як тільки закінчиться заданий часовий проміжок.
Але, дійсно реле часу є ускладненим вдосконаленим таймером. По суті, реле часу – це багатопрограмний таймер з функцією управління контактами. Тому навіть ряд тимчасових називають реле таймер. Наприклад, електромеханічне реле часу виробництва Тебен – це в самій назві несе Timer 27. Цей таймер-реле часу дає можливість поставити програму на добу включення і відключення електроприладів. Прикладом можна назвати освітлення акваріума в задані годинник і особливо, коли господаря немає. Також можна організувати з допомогою такого простого таймера-реле часу підсвічування рослин, особливо взимку і восени. До того ж, попутно таймер буде виконувати і додаткові функції – будильника. Наприклад, така програма, як таймер вмикає світло в світильнику над рослинами на підвіконні в 6:00 і відключає о 10:00, коли вже світло у вікно надходить в достатній кількості. Друге включення відбудеться о 16:00, як тільки стемніє. О 21:00 таймер відключить підсвічування рослин, а господар включить за допомогою пульта, або іншого таймера за своїм бажанням, телевізор для вечірнього перегляду.

Таймери – реле часу бувають

Таймери – реле часу бувають:
  • Механічний таймер: механічний Таймер працює за принципом звичайних механічних годинників, де для приводу рахункового пристрою використовується механічна енергія стиснутої пружини. Такий таймер-реле треба постійно «заводити», що відбувається при повороті ручки установки часу на «циферблаті» таймера. При закінченні, або досягнення встановленої тимчасової точки відбувається механічне роз'єднання контактів, або включення. Такий таймер не залежить від зовнішнього живлення.
  • Електромеханічний таймер: більш складна варіація реле часу, яка використовує для власної роботи електроживлення мережі, в яку воно включено. Нагадує по своїй роботі кварцові годинники, які харчуються від батареї. Точно також, механізм відліку часу запускається харчуванням струму, але тільки від мережі. І тут може бути два варіанти реле часу: з запасом ходу і без запасу ходу.
    • Реле часу без запасу ходу – це електромеханічне реле, яке живиться від мережі і не має власного джерела резервного живлення. При пропажі напруги відбувається зупинка годинникового механізму і реле «спить». Коли струм знову з'являється, то і годинниковий механізм реле часу – таймер запускається і продовжує свою програму від місця зупинки. Таким чином, програма «збивається». Помилка програми тепер залежить від того, як довго не було електрики в мережі і, як довго таймер «спав».
    • Реле часу з запасом ходу – це таймер-реле часу, яке має конструктивно вбудоване власне резервне живлення – акумулятор. На відміну від попереднього випадку таймер-реле часу з запасом ходу не засне одразу при зникнення електрики. Все тепер залежатиме наскільки великий резерв ходу воно має, як довго буде відсутня живлення.
  • Електронне реле часу: сучасна версія електричного таймера-реле часу, яке уже має цифровий дисплей і електронну схему управління.

Що знаєте про електронні реле часу

Існують певні компоненти, які складають ядро сучасних систем управління. Одним з таких важливих компонентів, що використовуються у багатьох додатках, є електронне реле часу (ETR).

Що таке електронні реле часу

Реле - це електромагнітний вимикач, який працює від невеликого електричного струму. Ці перемикачі використовуються для включення або виключення ланцюга з більш високою силою струму. При подачі електрики електромагнітна котушка змушує якір переміщатися, відкриваючи або закриваючи контакти, контролюючи потік електрики від джерела сильного струму, підключеного до сторони навантаження реле. Реле діють як мости, які активують великі струми, використовуючи менші. Це дозволяє використовувати реле для безпечного включення і виключення різних пристроїв.

Електронне реле часу має вбудовану електричну схему, яка контролює подання вхідної напруги. ETR надають широкий вибір за вибором функції, так що користувачі можуть налаштувати свою конкретну роботу машини.

Які основні характеристики електронних реле часу

Електронні реле часу використовуються в багатьох електронних додатках завдяки нескінченному списку їх функцій, а саме:

  • Багатофункціональний таймер, який дозволяє користувачеві налаштовувати різні функції синхронізації.
  • Застосування з високим робочим циклом.
  • Монтаж на DIN-рейку або панель.
  • Стійкий до механічних ударів і вібрації.
  • Можливість встановити таймер де-небудь між 0,05 секунди та 10 годин для роботи по часу.
  • Надзвичайно компактні стандартні розміри (17,5 мм і 22,5 мм).
  • Функції синхронізації, такі як:
    • - Затримка включення
    • - Затримка вимкнення
    • - затримка інтервалу

Що потрібно враховувати при покупці електронних реле часу

Є певні речі, які треба враховувати, перш ніж купувати електронні реле часу для конкретних додатків. Нижче наведені деякі з найбільш важливих факторів, які необхідно враховувати:

  1. Перевірена конструкція: переконайтеся, що купуєте реле з маркуванням CE і списком UL, так як їх можна використовувати в будь-якій точці світу. Електричні характеристики та сертифікати продукту зазвичай знаходяться на корпусі для зручності користування.
  2. Точність часу: це ще одна важлива річ для розгляду. Реле часу повинно мати хорошу точність, щоб забезпечити точну роботу програми управління.
  3. Чудова захист. Реле, яке планується придбати, повинна мати захист клем IP20, яка допомагає уникнути випадкового контакту з струмоведучими частинами.
  4. Можливість роботи з декількома напругою. Рекомендується, щоб вибрані реле мали можливість роботи з декількома напругою, що означає, що вони здатні приймати широкий діапазон вхідних напруг живлення. Це допоможе вам зменшити інвентар.
  5. Очистити маркування: перевірте маркування на реле. Вони добре видно? Переконайтеся, що вони є, так як це допоможе вам з установкою проводки і усуненням несправностей, а також зменшить загальний час простою.

Де використовуються ці електронні реле часу

Кілька функцій і функцій цього найбільш важливого електронного компонента роблять його важливим елементом в широкому діапазоні застосувань. Ось деякі найбільш поширені програми цих пристроїв:

  1. Конвеєрні лінії
  2. Дискретна автоматизація
  3. Управління процесом
  4. Освітлення
  5. Зовнішня Реклама
  6. Упаковка для продуктів харчування та напоїв
  7. Загальна машинна автоматизації

Які реле часу застосовуються в побуті та на виробництві

Реле часу можна розділити на два основних типи:

  • Цифрові реле часу доступні з тижневими, річними, сонячними, циклічними і імпульсними програмами. Вони можуть бути встановлені на DIN-рейці (загальна ширина від 1 до 6 модулів), закріплені на стінах або встановлені за допомогою монтажного комплекту на передній панелі. Вбудовувані таймери доступні в кварцовому виконанні і версії з дистанційним управлінням.
  • Аналогові таймери часу можуть бути встановлені на DIN-рейку (загальна ширина від 1 до 6 модулів), прикріплені до стіни або встановлені за допомогою монтажного комплекту на передній панелі. У вас є вибір аналогових реле часу з щоденними, щотижневими або 60-хвилинними програмами. Денні поштовхи або перемикаючі сегменти використовуються для програмування аналогового реле часу.

 

Популярні питання про Реле часу

Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом!

 

У зв'язку з повномасштабною війною, розв'язаною Росією в Україні, ми працюємо з деякими обмеженнями:

Повний асортимент для електрики та освітлення понад 10 000 найменувань із наявності

******