• 097 439-6335 Київ
 • Київ, вул. Автопаркова, 7 (М. Бориспільська)

  Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

УВАГА ! ₴₴₴ Ціни вказані з ПДВ станом на 16 липня 2024 року довідково та можуть бути змінені. >>> Продаємо продукцію гуртовими партіями за безготівковий розрахунок. Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ >>> Для кінцевого -  споживача з наявності або з поставкою "на замовлення" тільки якщо для нього буде зручно >>>Оновлено ціни на кабель LAPP на липень 24 року

 

 • Бренд
 • Струм, А
 • Виробник
 • Сімейство
 • Тип товару
 • Область застосування
 • Ступінь захисту, IP
 • Ціна
   – 
  • 0₴
  • 30282.4₴

Реле

Реле - багатофункціональні прилади низьковольтної групи автоматики захисту, контролю, комутації ланцюгів електропостачання.

Призначення Реле

За призначенням і функціональним можливостям реле поділяються на кілька типів.

 • теплові реле;
 • реле часу;
 • реле контролю напруги;
 • реле контролю чергування і випадіння фаз:
 • реле контролю асиметрії напруги;
 • сутінкове реле і ін

Придбати реле можна з наявності на складі або замовити по каталогу заводу з терміном поставки за погодженням. Доставка реле в міста України здійснюється службою Нова пошта.

Що таке РЕЛЕ

Реле - це перемикачі, які розмикають і замикають ланцюга электромеханически або електронно. Вони управляють однієї електричної ланцюгом, відкриваючи і закриваючи контакти в інший ланцюга. Коли контакт реле нормально замкнутий (НЗ або NC), замикається контакт, коли реле не знаходиться під напругою.
Реле бувають трьох типів:
 1. Механічне;
 2. Електромеханічне;
 3. Електронне реле твердотільне

Механічне реле

Механічне реле являє собою механізм, який нагадує годинник. Є певні зони, які і є вказівкою для реле розімкнути або замкнути контакти. За рахунок харчування годинники цокають і стрілка переходить від однієї зони до іншої. Так відбувається виконання заданої добової, чаксовой або тижневої програми управління електричними приладами.

Механическое реле представляет собой механизм, который напоминает часы : электромаркет интернет-магазин ELMAR Украина

Електромеханічне реле

Термін «Реле» зазвичай відноситься до пристрою, який забезпечує електричний зв'язок двох або більше точок у відповідь на застосування імпульсу управління. Особливого поширення і широке використання отримав такий тип електричного реле, який має поєднану електромеханічну конструкцію. Цей тип електричних пристроїв називають електромеханічні реле і використовують скорочення назву до ЭМР. Найбільш фундаментальним елементом управління будь-якого обладнання є можливість його включення і виключення.
 
Безумовно, найпростіше зробити операцію включення або виключення – це використовувати вимикачі для відключення електроживлення. Хоча вмикач-вимикач може застосовуватися в схемах управління чимось, але перемикачі мають один дуже важливий для цього недолік. Всі перемикачі потрібно вручну (фізично) увімкнути або вимкнути. Крім того, вони відносно великі, повільні і перемикають тільки невеликі електричні струми.
 
Проте електричні реле - це в основному електричні перемикачі, які бувають різних форм, розмірів та номінальною потужності, які підходять для всіх типів застосувань. Реле також можуть мати один або кілька контактів в одному корпусі, при цьому більш потужні реле, що використовуються для мережевої напруги або комутації з високим струмом, називаються «контакторами.

Суть будь-якого електромеханічного реле - сердечник і котушка

Проте електричні реле - це в основному електричні перемикачі, які бувають різних форм, розмірів та номінальною потужності, які підходять для всіх типів застосувань. Реле також можуть мати або один робочий контакт, які поміщені фізично в загальний корпус. Модифікацію РЕЛЕ для застосування з мережі напругою 127, 220, 380 В і вище, тобто більш потужні реле, які комутують струми великих величин, називають «контакторами», а в збірці з елементами захисту – магнітний контактор.
 
Як випливає з самої назви ЭМР, електромеханічне реле є електромагнітним пристроєм, які перетворюючи магнітний потік, що генерується додатком низьковольтного електричного керуючого сигналу змінного або постійного струму через клеми реле, в тягову механічну силу, яка керує електричними контактами всередині реле. Найбільш поширена форма електромеханічного реле складається з активної котушки, званої «первинної ланцюгом», намотаної навколо проникного залізного сердечника. Цей залізний сердечник має, як стаціонарну частина, її іменують статор, так і динамічну підпружинену частина, іменовану якорем. Якір замикає ланцюг магнітного поля. Він закриває просторовий зазор між стаціонарною электрокатушкой і динамічною арматурою. Якір шарнірний або повертається, що дозволяє йому вільно переміщатися в межах генерованого магнітного поля, замикаючи електричні контакти, які до нього відносяться. Між хомутом і якорем зазвичай підключена пружина (або пружини) для зворотного ходу, щоб «скинути» контакти назад у вихідне положення спокою, коли котушка реле перебуває в стані «знеструмлено», тобто вимкнено.

Конструкція електромеханічного реле

Конструкция электромеханического реле : электромаркет интернет-магазин ELMAR Украина
Демонстроване реле – це просте реле, яке має два набору електропровідних контактів. Контакт реле може мати два стани спокою, тобто стану, який має контакт до подачі напруги на нього: нормально відкритий і нормально закритий.
Одна пара контактів вважається нормально розімкнутим (АЛЕ або NO) або замикає контакт, а інша група відноситься до нормально замкнутим (НЗ або NC) або размыкающему контакту. Нормально розімкнутий контакт замикає ланцюг виключно тільки, коли виникає струм при включенні «ВКЛ» і контакт реле тягнеться до індуктивній котушці. Навпаки, нормально замкнутий контакт постійно замкнутий.
Конструкция электромеханического реле - тип контактов : электромаркет интернет-магазин ELMAR Украина
При вимиканні струму, команда «ВИКЛ», коли контакти перемикача повертаються в своє нормальне положення. Ці терміни «нормально розімкнутий», «нормально замкнутий» або «замикання і розмикання контактів» ставляться до стану електричних контактів, коли котушка реле «знеструмлена», тобто Напруга живлення до котушці реле відсутня. Контактні елементи можуть бути одинарного або подвійного виконання, або ламати конструкції. Приклад такого розташування наведено нижче.
 
 
 

 

Популярні питання про Реле