• 097 439-6335 Київ
 • Київ, вул. Автопаркова, 7 (М. Бориспільська)

  Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

УВАГА ! ₴₴₴ Ціни вказані з ПДВ станом на 16 липня 2024 року довідково та можуть бути змінені. >>> Продаємо продукцію гуртовими партіями за безготівковий розрахунок. Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ >>> Для кінцевого -  споживача з наявності або з поставкою "на замовлення" тільки якщо для нього буде зручно >>>Оновлено ціни на кабель LAPP на липень 24 року

 

 • Бренд
 • Струм, А
 • Виробник
 • Сімейство
 • Тип товару
 • Ціна
   – 
  • 909.2₴
  • 2339.6₴

Дифавтомати Easy9 і ПЗВ-Діфреле Easy9

Широка гамма захисних пристроїв серії Easy9 - це просто, надійно, якісно, дешево. Купити Easy9 УЗО або купити Easy9 дифавтомат від ШНЕЙДЕР у офіційного дистриб'ютора в Україні.

Диференціальні автоматичні вимикачі

Характеристики УЗО EASY9:

Зносостійкість (кількість циклів В-О)
Електрична 2000
Механічна 8000
Номінальний струм відключення 4500 А
Додаткові характеристики:
Ступінь захисту Відкритий апарат IP20
Апарат в модульному шафі IP40
Клас ізоляції II
Категорія перенапруги (МЕК 60364) IV
Робоча температура Від -25 до +60 C
Температура зберігання Від -40 до +70 C
Наявність небезпечних речовин У відповідності з директивою RoHS 2003
Тропічне виконання (МЕК 60068-1) Ступінь 2 (відносна вологість до 95 % при 55 С)
 

Диференціальні вимикачі навантаження (УЗО)

Принцип дії

Захист від ураження електричним струмом при прямому дотику. Тілесні ушкодження стають серйозними, коли сила струму перевищує 40 - 50 мА протягом однієї секунди. Теоретично, сила проходить через людське тіло струму досягає 220 мА і більше, коли людина стосується провідника під напругою 230 В в умовах сухого середовища. Вимірюючи різницю сили струму між провідником під напругою і нульовим провідником, диференціальний вимикач навантаження фактично виявляє струм, що протікає не за передбаченою схемою нейтралі, в тому числі через тіло людини. Якщо цей струм досягає зазначеного на УЗО порога, диференціальний вимикач навантаження відключається протягом декількох мілісекунд, попереджаючи таким чином тілесні ушкодження або більш тяжкі наслідки.

Вимоги ПУЕ

Захист за допомогою диференціального вимикача навантаження (УЗО) повинна забезпечуватися: Для розеток загального призначення з номінальним струмом не більше 20 А, призначених для використання звичайними людьми, портативного устаткування з номінальним струмом 32 А, призначеного для зовнішнього використання. У ванних і душових кімнатах.
Наша компанія пропонує купити Диференціальні вимикачі навантаження (УЗО) і Диференціальні автоматичні вимикачі з наявності на складі в Києві.

 

Популярні питання про Easy9 УЗО і дифавтомати 4.5 kA