• 097 439-6335 Київ
 • Київ, вул. Автопаркова, 7 (М. Бориспільська)

  Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

УВАГА ! ₴₴₴ Ціни вказані з ПДВ станом на 09 червня 2024 року довідково та можуть бути змінені. >>> Продаємо продукцію гуртовими партіями за безготівковий розрахунок. Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ >>> Для кінцевого -  споживача з наявності або з поставкою "на замовлення" тільки якщо для нього буде зручно >>>Оновлено ціни на кабель LAPP на червень 24 року

 

 • Бренд
 • Струм, А
 • Виробник
 • Сімейство
 • Тип товару
 • Область застосування
 • Ціна
   – 
  • 0₴
  • 5296.9₴

Модульні контактори - комутації електричних ланцюгів: освітлення, трансформатори, ТЕН-нагрівачі води, невеликі двигуни

Модульні контактори - це ще один уніфікований модульний електричний апарат, який встановлюється в розподільний щит в квартирі, будинку, офісі або на виробничих майданчиках.  Контактор модульний також, як і автомати одягається на уніфіковану Din-рейку 35 мм.  Встановлюються контактори в загальному ряду, але функції його абсолютно інші ніж у вимикачів або реле.
 
Модульні контактори дозволяю керувати чималими активними навантаженнями до 63 А в мережах з робочою напругою 220 В або 380 В. Це властивість модульних контакторів використовують для управління освітленням, обігрівом приміщення, нагріванням води і ін. Наприклад, в схемі управління освітленням застосовується реле, яке включає  і вимикає світлові прилади в певний час доби.  Але реле має дуже обмежену робочу потужність і відповідно робочий струм 10-16 А. Безпосередньо управляти навантаженням з великим струмом споживання і.  відповідно, потужності не можна.  Реле має дуже слабенькі робочі контакти.  Тут на допомогу ми приходять модульні контактори.  Реле передає сигнал управління на котушку контактора і контактор спрацьовує, замикаючи або розмикаючи ланцюг.

Незважаючи на те, що контактори модульні досить тихо працюють їх котушка управління здатна «дзижчати» і «шуміти», перебуваючи за постійною напругою.  Деякі компанії, зокрема HAGER пропонує спеціальний модульний контактор так званий «безшумний» і це реально безшумно працює модульний контактор.

Купить Модульный контактор бесшумный ESC225S 25A 2НВ 230В АС 1-модуль HAGER предлагает ЭЛМАР в Украине

На фото: Модульний контактор безшумний ESC225S 25A 2НВ 230В АС 1-модуль HAGER - можна купити з наявності
 
Елмар пропонує різні варіанти модульних контакторів від 10 до 63 А, як правило, з котушкою управління 220-230 В. На іншу напругу - це «замовні» модульні контактори, які поставляються в узгоджені терміни.  Також контактори можуть мати основний робочий контакт 1 або 2. Вони можуть бути «Нормально Відкритий» або «Нормально Закритий».  Тобто  При відсутності імпульсу управління контакт в «нормальному» стані замкнутий або розімкнутий.  Бувають контактори з двома робочими контактами, які позначаються 1 але + 1НЗ, наприклад.

Купить модульный контактор 25 А 4 полюса 4НО ESB25-40N-06 АББ предлагает ЭЛМАР в Украине

На фото: модульний контактор 25 А 4 полюса 4НО ESB25-40N-06 АББ

На Елмара можна замовити і купити модульний контактор в роздріб або оптом таких брендів, як HAGER, SCHNEIDER, ABB, CHINT, EATON, LEGRAND та ін. Якщо на сайті представлені тільки контактори модульні, які постійно перебувають в наявності на складі компанії в Києві, то  інші комбінації і з іншими характеристиками можна замовити по каталогу виробника і купити модульні контактори з постачанням індивідуально під ваше замовлення.

Купить Модульный контактор Модульный контактор NCH8-63/40 4P 63A 4НО CHINT Electrics предлагает Элмар в Украине

На фото: Модульний контактор Модульний контактор NCH8-63 / 40 4P 63A 4НО CHINT Electrics
 
Знижки на модульні контактори поширюються на оптові замовлення, для електриків, електромонтажників.  Купити модульний контактор з доставкою також можливо.  Ми відправимо ваш замовлення службою Нова пошта.

Популярні питання про Модульные контакторы