• 097 439-6335 Київ
 • Київ, вул. Автопаркова, 7 (М. Бориспільська)

  Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

₴₴₴ Ціни вказані з ПДВ станом на 17 квіітня 2024 року довідково та можуть бути змінені. >>> Продаємо продукцію гуртовими партіями за безготівковий розрахунок. Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ >>> Для кінцевого -  споживача з наявності або з поставкою "на замовлення" тільки якщо для нього буде зручно >>>Оновлено ціни на кабель LAPP на квітень 2024 року>>>з 08.04.2024 вступив в силу новий Тариф на продукцію Групи Legrand в Україні

 • Бренд
 • Струм, А
 • Виробник
 • Сімейство
 • Тип товару
 • Область застосування
 • Ціна
   – 
  • 1073.6₴
  • 3252.8₴

ПЗВ Hager / Хагер / - Диференційне реле з Франції

Що таке ПЗВ Hager і як працює диференційне реле?

Цей розділ інтернет-порталу ELMAR зібрав найбільш популярні марки ПЗВ Hager. Але що таке ПЗВ Hager - це диференціальне реле приїжджає до нас на ринок з Франції. І не просто зі складу у Франції, як це роблять деякі інші бренди, а саме виробляються на виробничих сучасних майданчиках концерну Hager.

ПЗВ Hager є сучасний апарат для застосування в ланцюгах змінного електричного струму для захисту людей від ураження електричним розрядом - струмом витоку. Струм витоку може виникнути в результаті порушення цілісності ізоляції електропроводки або несправність електричних машин і механізмів, коли «гарячий» фазний провід потрапляє на корпус самого апарату.

Серцем ПЗВ Hager , втім, як і інших виробників ПЗВ, є порівняльний диференційний трансформатор. Він порівнює векторну суму вхідних і вихідних струмів. Якщо сума не дорівнює нулю, то диференційний трансформатор фіксує виникнення витоку і передає електричний імпульс на механізм, який виключає ланцюг. За цим принципом побудовані всі ПЗВ і тому називаються, як диференціальне реле.

Диференціальне реле Hager принципом роботи не відрізняється. Але основним досягненням, яке вкладено в ПЗВ Hager - це чутливість, надійність, відповідність заданим параметрам. Такі характеристики Hager ПЗВ ставлять диференціальні реле в самий пріоритетний ряд за якістю і співвідношенню якість / ціна.

Чому варто купити ПЗВ Hager?

ПЗВ Hager, як належне виправдовує свою абревіатуру, що позначає Пристрій Захисного Відключення. Незважаючи на те, що ПЗВ Hager відповідає всім європейським і світовим стандартам, варто відзначити популярність цих пристроїв серед електриків. Саме електрики воліють купити ПЗВ Hager для елітних об'єктів, де потрібна особлива відповідальність механізму з електричної точки зору і механічної, з точки зору надійності виконуючого механізму.

Як купити ПЗВ Hager (Хагер)

Купити ПЗВ Hager не складе ніяких труднощів. Ці диференціальні реле практично завжди є в наявності на складі в Києві. Необхідно тільки визначитися з номінальними характеристиками і зробити дзвінок на контактний телефон Елмар або розмістити замовлення через корзину. Для електриків, монтажників, оптовиків і будівельних компаній передбачені особливі ціни ПЗВ Hager ( Хагер), які будуть значно нижче роздрібних цін, зазначених на порталі ELMAR.

Арт.:CC216J
Арт.:CD225J
Арт.:CD226J
Арт.:CD240J
Арт.:CD241J
Арт.:CD263J
Арт.:CD264J
Арт.:CD426J
Арт.:CD441J
Арт.:CD464J

Популярні питання про УЗО Hager