• 097 439-6335 Київ
 • Київ, вул. Автопаркова, 7 (М. Бориспільська)

  Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

₴₴₴ Ціни вказані з ПДВ станом на 17 квіітня 2024 року довідково та можуть бути змінені. >>> Продаємо продукцію гуртовими партіями за безготівковий розрахунок. Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ >>> Для кінцевого -  споживача з наявності або з поставкою "на замовлення" тільки якщо для нього буде зручно >>>Оновлено ціни на кабель LAPP на квітень 2024 року>>>з 08.04.2024 вступив в силу новий Тариф на продукцію Групи Legrand в Україні

 • Бренд
 • Струм, А
 • Виробник
 • Сімейство
 • Тип товару
 • Область застосування
 • Ціна
   – 
  • 331.3₴
  • 405.4₴

Дифавтомати CHINT ((диференційні автомати) ЧИНТ) від 10 до 40А серія NXBLE

Опис і призначення: Диф автомати NXBLE-32 ЧИНТ / CHINT /

Диф автомати, так скорочено іноді називають диференціальні автоматичні вимикачі, призначені, як це широко відомо в світі електриків, для захисту електричних ліній змінного струму.  Частота таких мереж змінного становить 50-60 Гц, а робоча напруга 230/400 В відповідно для однофазної або трифазної ланцюга.
 
Але від чого захищає диф автомат?  Кожен диф автомат, в тому числі і диф автомати ЧИНТ, мають комбіновану захист ланцюгів електрики.  В цьому і полягає їх цінність, як апарату захисту.  Один прилад, тобто  диф автомат має відразу потрійну функцію захисту:
 1. захист від струмів короткого замикання, який може виникнути в результаті торкання нульового і фазного проводів - для цього служить електромагнітний рацепітель миттєвої дії;
 2. захист від струмів перевантаження.  Які виникають в електропроводці при підключенні електричної потужності більшою, ніж розрахована сама мережа - теплової расцепитель;
 3. захист від струмів витоку на землю, які можуть виникнути при поганій ізоляції провідників, місць з'єднання проводів, випадковим дотиком людини до фазного проводу - диференційний вимикач.

Всі ці види аварії, як струм витоку струму на землю, ток перевантаження і струм короткого замикання.  Є дуже небезпечними не тільки для збереження вашого майна, але навіть для життя людини.

Купить Диф.автомат NXBLE-32 CHINT Electrics рекомендует интернет- магазин ELMAR

На фото: Диференціальний автомат - диф автомат ЧИНТ NXBLE-32 6KA 1P + N 0.03A "C" 10A CHINT Electrics

Тому вважається, що основним призначенням диф автоматів, тобто  диференціальних автоматів, є застосування для захисту людей від ураження електричним струмом при прямому чи непрямому контакті з струмоведучими частинами електричних систем харчування квартири, будинку, офісу, промислових об'єктів, так, власне, і самих електричних агрегатів, приладів та обладнання.  Прикладом може служити наполеглива рекомендація підключення таких домашніх електромашин, як пральна машина або простий бойлер через мережу, захищену диференціальним реле або диференціальним автоматом - диф автоматом.
 
Для цих же цілей служать і диф автомати ЧИНТ (CHINT).  Диф автомати ЧИНТ повністю відповідають всім європейським стандартам і стандартам, прийнятим в країнах Азії, що дозволило широко поширити цю модель диф автомата NXBLE-32 ЧИНТ / CHINT / на електротехнічному ринку Європи і Азії.
 
Купити диф автомат NXBLE-32 ЧИНТ / CHINT / можна в роздріб або купити оптом в будь-якому необхідній кількості.  Диф автомати NXBLE-32 ЧИНТ / CHINT / постійно підтримуються на складі компанії в Києві, що дозволяє купити дифавтомати NXBLE-32 ЧИНТ / CHINT / відразу після замовлення.  Доставка в міста України проводиться службою Нова пошта.

Популярні питання про Дифавтомат CHINT (ЧИНТ)