• 097 439-6335 Київ
 • Київ, вул. Автопаркова, 7 (М. Бориспільська)

  Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

УВАГА ! ₴₴₴ Ціни вказані з ПДВ станом на 21 червня 2024 року довідково та можуть бути змінені. >>> Продаємо продукцію гуртовими партіями за безготівковий розрахунок. Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ >>> Для кінцевого -  споживача з наявності або з поставкою "на замовлення" тільки якщо для нього буде зручно >>>Оновлено ціни на кабель LAPP на червень 24 року

 

 • Бренд
 • Струм, А
 • Виробник
 • Сімейство
 • Тип товару
 • Область застосування
 • Ціна
   – 
  • 0₴
  • 10787.6₴

CHINT обладнання захисту

CHINT обладнання захисту від офіційного дистриб'ютора в Україні

CHINT - новий бренд в торговому портфелі Елмар, але вельми відомий, успішний і лідируючий в Азії.  Представляємо обладнання захисту CHINT (ЧИНТ), яке включає автоматичні вимикачі і контактори на Din-рейку, традиційно диф.  автомати та УЗО для житлового, комерційного та промислового використання.

Купить модульный автоматический выключатель NXB-63 3P "C" 16 6kA CHINT Electrics предлагает интернет-магазин ELMAR

На фото: Традиційний модульний автоматичний вимикач NXB-63 3P "C" 16 6kA CHINT Electrics
 
Поряд зі звичними автоматами захисту також на складі промислові автоматичні вимикачі, які можна купити від однієї штуки або зробити замовлення і купити оптом під проект на промисловий об'єкт.

Купить Автоматический выключатель NM8-250S/3300 160A CHINT Electrics предлагает интернет-магазин ELMAR

На фото: Автоматичний вимикач NM8-250S / 3300 160A CHINT Electrics
 
Ніяк не обійтися сьогодні і без автоматів захисту двигуна.  CHINT також пропонує ряд автоматичних вимикачів для захисту двигуна, які можна купити під певні умови використання з урахуванням характеристик електродвигуна.

Купить Автоматический выключатель защиты двигателя NS2-25 6-10A CHINT Electrics предлагает интернет-магазин ELMAR

На фото: Автоматичний вимикач захисту двигуна NS2-25 6-10A CHINT Electrics
 
Продаж електроустаткування CHINT проводиться з наявності на складі компанії АСТ Світлотехніка в м.Києві.  Купити оптом і в роздріб можна будь-яку з наведених моделей обладнання захисту та управління електричних ланцюгів.  Щитове обладнання також можна комплектувати на нашому виробництві за проектом або електричній схемі замовника саме обладнанням CHINT.  Варто відзначити, що купити CHINT обладнання захисту - отримати якісний товар за прийнятними бюджетними цінами.
 
Не можна не відзначити, що обладнання захисту CHINT має ряд сертифікатів, яке підтверджує його відповідність встановленим в Азії і Європі стандартам.  Купуючи ЧИНТ не варто сумніватися в його якості.  Уже багато електрики і монтажники купили продукцію ЧИНТ і тепер не змінюють заданої бренду.

Популярні питання про CHINT оборудование защиты