• 097 439-6335 Київ
 • Київ, вул. Автопаркова, 7 (М. Бориспільська)

  Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

₴₴₴ Ціни вказані з ПДВ станом на 23 квіітня 2024 року довідково та можуть бути змінені. >>> Продаємо продукцію гуртовими партіями за безготівковий розрахунок. Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ >>> Для кінцевого -  споживача з наявності або з поставкою "на замовлення" тільки якщо для нього буде зручно >>>Чекаємо оновлення ціни на кабель LAPP на травень 2024 року>>>з 01.05.2024 вступає в силу новий Тариф на продукцію Філіпс в Україні

 • Бренд
 • Виробник
 • Тип товару
 • Ціна
   – 
  • 30₴
  • 30.1₴

Стартер для люмінесцентних ламп PHILIPS

Купить стартеры PHILIPS и лампы в комплекте дешевоСтартери для люмінесцентних ламп - типу S2 (4 - 22Вт) і S10 (4 - 65Вт) постійно підтримуються у наявності. Ціна на стартер вказана Прайс гривня за штуку з урахуванням ПДВ. Купити зі складу в Києві. Відправка в інші міста України здійснюється службою Нова пошта.

Стартери Philips для люмінесцентних ламп - єдиний стартер, який швидко і просто монтується без використання додаткових інструментів. Навіть щільно закріплені - легко вилучаються. У каталозі представлений весь асортимент високоякісних стартерів тліючого розряду для запуску люмінесцентних ламп з електромагнітними баластами. Виготовлені з дотриманням екологічних норм (не містять свинцю і радіоактивних речовин). Збільшують термін служби лампи більш ніж на 25%; більш низька вартість володіння в порівнянні з низькоякісними стартерами, що не відповідають Міжнародним стандартам з електротехніки. Оптимальне зручність установки забезпечується мідними компонентами і стійкими до окислення мідними штирькамі. Вогнетривкі компоненти і УФ-стійкий корпус для додаткової безпеки запуску (схвалено лабораторією UL по техніці безпеки в США).

На фото: стартер для люмінесцентних ламп S2 4-22Вт PHILIPS

На фото: стартер для люминесцентных ламп S2 4-22Вт PHILIPS

 

Популярні питання про Стартер PHILIPS (для люмінесцентних ламп)