• 097 439-6335 Київ
  • Київ, вул. Автопаркова, 7 (М. Бориспільська)

  Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

УВАГА ! ₴₴₴ Ціни вказані з ПДВ станом на 27 травня 2024 року довідково та можуть бути змінені. >>> Продаємо продукцію гуртовими партіями за безготівковий розрахунок. Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ >>> Для кінцевого -  споживача з наявності або з поставкою "на замовлення" тільки якщо для нього буде зручно >>>Оновлено ціни на кабель LAPP на травень 2024 року

 

Лампи PL-C PHILIPS MASTER

Лампи люм компакт PL-C Philips – енергоефективна компактна ртутна низького тиску люмінесцентна лампа середньої потужності. Основне застосування лампочок PL-C для загального освітлення, світильники спрямованого зверху вниз світла (світильники DownLight).

Стали доступні до замовлення світлодіодні лампи Philips CorePro LED PL C

У цій категорії немає товарів

Знаходять застосування в підприємствах роздрібної торгівлі та дозвілля, офісних будівлях. Оригінальна технологія мостового підключення розроблена компанією Philips і гарантує оптимальну роботу застосовуваних ламп люм компакт з кращим освітленням і більш високою ефективністю в порівнянні з попередньою технологією. Двухконтактная модель 2 Pin призначена для використання з ЕМПРА і поставляється з додатковим/вилученими цоколем. Четырехконтактная модель 4 Pin призначена для використання з ВЧ ЕПРА з вбудованим попереднім нагріванням і поставляється з додатковим/вилученими цоколем. Лампа люм компакт PL-C завжди є в наявності основних потужностей і колірної температури 3000К і 4000К. Купити лампу люм компакт PL-C можна в будь-якому количесвте від однієї штуки при наявності на складі в Києві.

Популярні питання про Лампи люм компакт MASTER PL-C Philips

  • 👍 Які Лампи люм компакт MASTER PL-C Philips популярні?

    Клієнти інтернет-магазину найчастіше купують такі товари:
  • 💥 Які новинки в категорії Лампи люм компакт MASTER PL-C Philips?

    Інтернет-магазин пропонує вам такі новинки даної категорії:
  • 💰 Які дешеві товари в категорії Лампи люм компакт MASTER PL-C Philips?

    Інтернет-магазин пропонує вам найдешевші товари даної категорії: