• 097 439-6335 Київ
  • Київ, вул. Автопаркова, 7 (М. Бориспільська)

  Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

УВАГА ! ₴₴₴ Ціни вказані з ПДВ станом на 19 травня 2024 року довідково та можуть бути змінені. >>> Продаємо продукцію гуртовими партіями за безготівковий розрахунок. Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ >>> Для кінцевого -  споживача з наявності або з поставкою "на замовлення" тільки якщо для нього буде зручно >>>Оновлено ціни на кабель LAPP на травень 2024 року

 

Лампи PL-L КЛЛ MASTER Philips

PL=L - найнадійніша КЛЛ! Оптимальні характеристики освітлення для короткострокової або довгострокової роботи. Тривалий термін експлуатації і стійка світловидатність протягом всього терміну служби. Лампа PL-L має кілька варіантів кольору для освітлення. Покращений коефіцієнт передачі кольору (Ra >80). Керування яскравістю і зменшення яскравості світла до 10 % від номінальної.

PL-L 4 Pin MASTER PHILIPS – поздовжня компактна люмінесцентна лампа середньої і високої потужності. КЛЛ MASTER PL-L зазвичай застосовується в стельових світильниках загального світла: на підприємствах роздрібної торгівлі, організації дозвілля, в офісних будівлях – там, де необхідно забезпечити високий рівень освітленості. Лампа призначена для експлуатації з електромагнітним або електронним ВЧ ПРА і поставляється з підключається і вилученими цоколем.

У цій категорії немає товарів

Популярні питання про Лампи КЛЛ MASTER PL-L Philips

  • 👍 Які Лампи КЛЛ MASTER PL-L Philips популярні?

    Клієнти інтернет-магазину найчастіше купують такі товари:
  • 💥 Які новинки в категорії Лампи КЛЛ MASTER PL-L Philips?

    Інтернет-магазин пропонує вам такі новинки даної категорії:
  • 💰 Які дешеві товари в категорії Лампи КЛЛ MASTER PL-L Philips?

    Інтернет-магазин пропонує вам найдешевші товари даної категорії: