• 097 439-6335 Київ
  • Київ, вул. Автопаркова, 7 (М. Бориспільська)

  Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

УВАГА ! ₴₴₴ Ціни вказані з ПДВ станом на 19 травня 2024 року довідково та можуть бути змінені. >>> Продаємо продукцію гуртовими партіями за безготівковий розрахунок. Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ >>> Для кінцевого -  споживача з наявності або з поставкою "на замовлення" тільки якщо для нього буде зручно >>>Оновлено ціни на кабель LAPP на травень 2024 року

 

Компактні лампи КЛЛ Philips

Компактні лампи - це люмінесцентні джерела світла, які призначені для використання у професійному, напівпрофесійному і частково в побутовому освітленні.

У цій категорії немає товарів

КЛЛ PHILIPS мають відмінні технічні характеристики, тривалий термін служби і компактні розміри. На порталі ELMAR купити КЛЛ можна розмістивши замовлення через портал або по телефону. Поставка основних позицій поставляється зі складу або з коротким терміном поставки. Компактна лампа поставляється оптом і в роздріб. Більш специфічні і рідко запитувані поставляються з терміном поставки до 4-х тижнів кратно кількості пакувального. Стартова ціна вказана в грн з ПДВ.

У розділі редставлены компактні лампи типу: MASTER PL-R Eco 4p; MASTER PL-S 2p і 4p; MASTER PL-C 2p і 4p; MASTER PL-L, MASTER PL-L Polar, MASTER PL-L Xtra 4p; MASTER PL-T 2p і 4p; MASTER PL-T TOP і MASTER PL-T Xtra 4p.

Популярні питання про Компактні лампи КЛЛ Philips

  • 👍 Які Компактні лампи КЛЛ Philips популярні?

    Клієнти інтернет-магазину найчастіше купують такі товари:
  • 💥 Які новинки в категорії Компактні лампи КЛЛ Philips?

    Інтернет-магазин пропонує вам такі новинки даної категорії:
  • 💰 Які дешеві товари в категорії Компактні лампи КЛЛ Philips?

    Інтернет-магазин пропонує вам найдешевші товари даної категорії: