• 044 593-9818; 098 405-21-36 Київ
  • 067 231-3570; 066 465-8705 Мобільний
  • Київ, вул. Автопаркова, 7 (М. Бориспільська)

Дешеві енергозберігаючі лампи e14/e27 PHILIPS

логотип PHILIPSУ цьому розділі представлені доступні і дешеві енергозберігаючі лампи e14/e27 PHILIPS для побутового використання. Купити енергозберігаючі лампи e14 та енергозберігаючі лампи e27 можна з наявності на складі в місті Києві. Доставка в міста України здійснюється спеціальною службою Нова пошта " за рахунок одержувача. Ціна вказана Прайс гривня з урахуванням ПДВ. Знижки надаються на загальний обсяг замовлення.

Зняті з виробництва. Заміну можна знайти в розділі Світлодіодні лампи

У цій категорії немає товарів

PHILIPS - не просто виробник лампочок та іншого обладнання. Компанія має власний науковий центр і лабораторії по розробці, впровадженню у виробництво і контролю якості нових ламп, у тому числі і енергозберігаючих. Прагматичний підхід на чолі якого стоїть якість, надійність, тривалий термін служби і доступна ціна забезпечує постійний вихід на ринок нових високоякісних і дешевих ламп. Остання новинка на ринку України - це поява дешевих енергозберігаючих ламп типу e27 Economy Twister PHILIPS (енергозберігаюча лампа e27 Economy Twister PHILIPS) і Economy stick (енергозберігаюча лампа Economy Stick PHILIPS). Дешеві енергозберігаючі лампи мають дуже приємну ціну і доступні для замовлення зі складу в Києві. Купити дешеві енергозберігаючі лампи можна в будь-якій кількості, але при замовленні оптом надаються знижки.

Фотографія: енергозберігаюча лампа e27 Economy Twister PHILIPS

Дешевые энергосберегающие лампы Economy Twister PHILIPS Economy Twister -

Вита колба забезпечує велику площу освітлення. Цоколь випускається в двох варіантах гвинтового виконання: енергозберігаючі лампи e14 або енергозберігаючі лампи e27. Необхідна світловидатність підкріплюється високим ступенем передачі кольору більш Ra80. Енергозбереження досягається в порівнянні з лампами розжарювання. Пряма економія електроенергії становить 80%. Строком служби, який мають енергозберігаючі лампи e14 або енергозберігаючі лампи e27 в 10 разів перевищує термін служби ламп розжарювання. Енергозберігаючі лампи e27 та енергозберігаючі Лампи e14 створюють комфортне освітлення в будинку. Колір світла теплий білий (3000К) і холодний білий (4000К).

Дешевые энергосберегающие лампы Economy Stick PHILIPSEconomy stick -

Енергозберігаючі лампи e27 з колбами U-форми випускаються з назвою Economy stick має відмінні характеристики і дуже прийнятну ціну. Застосовується у відкритих і закритих світильниках. При побутовому використанні люстри або бра воліють вкручувати в світильник з плафоном, який повністю закриває колбу. Таким чином, лампу не видно і створюється рівномірне освітлення. Прийнятне використання Economy stick знаходить і в світильниках вбудованих в стелю типу ДаунЛайт (метро, офіс, фойє готелю, конференц-зали, коридори тощо)

 

Фотографія: енергозберігаюча лампа е27 Economy Stick PHILIPS