• 097 439-6335 Київ
  • Київ, вул. Автопаркова, 7 (М. Бориспільська)

  Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

₴₴₴ Ціни вказані з ПДВ станом на 10 квіітня 2024 року довідково та можуть бути змінені. >>> Продаємо продукцію гуртовими партіями за безготівковий розрахунок. Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ >>> Для кінцевого -  споживача з наявності або з поставкою "на замовлення" тільки якщо для нього буде зручно >>>Оновлено ціни на кабель LAPP на квітень 2024 року>>>з 08.04.2024 вступив в силу новий Тариф на продукцію Групи Legrand в Україні

MHN-TD металогалогенні лампи rx7s з кварцовою пальником Philips

MHN-TD металлогалогенные лампы rx7s с кварцевой горелкой PhilipsДвухцокольные кварцові металогалогенні лампи MHN-TD цоколь Rx7s. Наповнення кварцової пальника ртуттю і галогенідами, а також для стабілізації колірної характеристики натрію і талія. Пальник металлогалогенной лампи MHN-TD поміщена в прозору колбу, яка володіє властивістю ультрафіолетового фільтра. Недоліком лампи MHN-TD є обмеження щодо її розташування для горіння. Крім цього, вони повинні бути встановлені в закриті світильники з тугоплавким склом.

Застосовуються металогалогенні лампи з кварцовою пальником MHN-TD не тільки для внутрішнього освітлення в магазинах і торгових центрах. Вони досить успішно застосовуються у вуличних прожектори для освітлення фасадів, пам'ятників та рекламних щитів.

У цій категорії немає товарів

Популярні питання про MHN-TD Лампи з кварцовою пальником Philips

  • 👍 Які MHN-TD Лампи з кварцовою пальником Philips популярні?

    Клієнти інтернет-магазину найчастіше купують такі товари:
  • 💥 Які новинки в категорії MHN-TD Лампи з кварцовою пальником Philips?

    Інтернет-магазин пропонує вам такі новинки даної категорії:
  • 💰 Які дешеві товари в категорії MHN-TD Лампи з кварцовою пальником Philips?

    Інтернет-магазин пропонує вам найдешевші товари даної категорії: