• 067 246-1812, 066 465-8705 Київ
  • 093 762-5825, 098 405-2136 Мобільний
  • Київ, вул. Автопаркова, 7 (М. Бориспільська)

Галогенні капсульні лампи Philips

Capsuleline - Низьковольтна галогенна лампа G4 12 V капсульної форми надає м'який білий галогенний світло. Компактні галогенні лампи-капсули низької напруги являють собою ідеальне рішення для використання у невеликих декоративних світильниках. Скло із захистом від ультрафіолету і наповнення галогенідами низького тиску дозволяють використовувати лампи без скляного плафона. Невелика лампа Capsuleline довго підтримує чітке біле освітлення.

EcoHalo Caps 12V - Галогенна капсула низької напруги цоколь GY6.35 з високою енергоефективністю. Ідеальне рішення для використання у невеликих декоративних світильниках. Скло із захистом від ультрафіолету і наповнення низького тиску дозволяють використовувати лампи без скляного плафона. Невелика капсула EcoHalo довго підтримує чітке біле освітлення.

MASTERCapsule - Галогенна цоколь GY6.35 капсула низької напруги з найвищими показниками енергозбереження та тривалості експлуатації за рахунок ІЧ-покриття. Ідеальне рішення для використання у невеликих декоративних світильниках. Скло із захистом від ультрафіолету і набивання низького тиску дозволяють використовувати лампи без скляного плафона.

У цій категорії немає товарів