• 067 246-1812 Київ
 • 097 439-6335
 • Київ, вул. Автопаркова, 7 (М. Бориспільська)

***Запеклі ціни на продукцію АВВ від 15 до 25%, на весь асортимент!!!*** *** Мінімальна сума замовлення, який обслуговується повинна становити не менше 200 грн з ПДВ *** *** У зв'язку з карантином можливі деякі обмеження в роботі компанії*** *** Акция !!! Кабель ВВГ від 10 метрів зі знижкою 15% !!!

Галогенні капсульні лампи Philips

Capsuleline - Низьковольтна галогенна лампа G4 12 V капсульної форми надає м'який білий галогенний світло. Компактні галогенні лампи-капсули низької напруги являють собою ідеальне рішення для використання у невеликих декоративних світильниках. Скло із захистом від ультрафіолету і наповнення галогенідами низького тиску дозволяють використовувати лампи без скляного плафона. Невелика лампа Capsuleline довго підтримує чітке біле освітлення.

EcoHalo Caps 12V - Галогенна капсула низької напруги цоколь GY6.35 з високою енергоефективністю. Ідеальне рішення для використання у невеликих декоративних світильниках. Скло із захистом від ультрафіолету і наповнення низького тиску дозволяють використовувати лампи без скляного плафона. Невелика капсула EcoHalo довго підтримує чітке біле освітлення.

MASTERCapsule - Галогенна цоколь GY6.35 капсула низької напруги з найвищими показниками енергозбереження та тривалості експлуатації за рахунок ІЧ-покриття. Ідеальне рішення для використання у невеликих декоративних світильниках. Скло із захистом від ультрафіолету і набивання низького тиску дозволяють використовувати лампи без скляного плафона.

У цій категорії немає товарів

Популярні питання про Галогенні капсульні лампи Philips 12 V, 24 V

 • 👍 Які Галогенні капсульні лампи Philips 12 V, 24 V популярні?

  Клієнти інтернет-магазину найчастіше купують такі товари:
 • 💥 Які новинки в категорії Галогенні капсульні лампи Philips 12 V, 24 V?

  Інтернет-магазин пропонує вам такі новинки даної категорії:
 • 💰 Які дешеві товари в категорії Галогенні капсульні лампи Philips 12 V, 24 V?

  Інтернет-магазин пропонує вам найдешевші товари даної категорії: