• 067 246-1812, 066 465-8705 Київ
  • 098 405-2136, 093 762-5825 Мобільний
  • Київ, вул. Автопаркова, 7 (М. Бориспільська)

Капсульні світлодіодні лампи

Сімейство "капсульні світлодіодні лампи" представлені LED STAR PIN G4 12 V і LED STAR PIN G9 230 V від ОСРАМ. Воно постійно розширюється і поповнюється новими більш досконалими джерелами за рахунок розробки і використання удосконалених Led чіпів. Аналоги від Філіпс представляють типи капсульних ламп CorePro LEDcapsuleMV G9 220-240 V і CorePro LEDcapsule LV G4 12 V.

У цій категорії немає товарів

Навіщо потрібні "Капсульні Світлодіодні Лампи"

Сучасні реалії змушують шукати нові рішення, які дозволять не тільки економити дорогі електричні ресурси, але і зберігати, якщо не покращувати, фотометричні характеристики джерел випромінювання світла. Саме такими і є капсульні світлодіодні лампи. Вони діляться на два типу по цоколю:

  • g9 лампа світлодіодна на робоче напруга 220-240 Вольт;
  • світлодіодні лампи g4 на змінну напругу 12 Вольт.

Термін служби

Термін служби світлодіодних лампочок, які є прямою заміною звичайних капсульних (пальчикових) галогенок становить від 10 000 годин до 25 000 годин в залежності від "сучасності" використовуваних чіпів. При цьому допустима кількість циклів перемикання досягає вже сучасних європейських нормативів від 100 000 до 200 000. Для порівняння, звичайні галогенки служать не більше 1000-2000 годин. При цьому кількість циклів перемикання дуже невелика і на порядки менше зазначених.

Передача кольору

Характерною рисою сучасних світлодіодних капсульних ламп з цоколем G9 і G4 є дуже гарна передача кольору. Вона перевищує індекс Ra>80. Це означає, що кольори предметів, які нас оточують будуть виглядати природно. Фарби не спотворюються і виглядають соковитими. Крім того, низька ІК складова і відсутність УФ створює підґрунтя для можливості освітлення предметів мистецтва або продуктів.

Колірна температура

Колірна температура лампи led G9 і Led G4 традиційно повторює комфортний теплий колір. Він створює комфорт і затишок в приміщенні, розслабляє і дає можливість людині повністю розслабитися.

Область застосування

Вже зазначені особливості світлодіодних капсульних ламп безпосередньо дають можливість використовувати їх у всіх типах декоративних світильників і люстр. Тому область застосування капсульних led-лампочок дуже широкий: квартири, приватні будинки, готелі, холи, спеціальні відкриті світильники всередині сухих опалюваних приміщень.

Купити

Купити капсульні світлодіодні лампи можна з наявності на нашому складі в Києві або з поставкою "під замовлення". Доставка в міста України здійснюється службою Нова пошта.