• 067 246-1812 Київ
  • 093 762-5825, 097 439-6335 Мобільний
  • Київ, вул. Автопаркова, 7 (М. Бориспільська)

Люмінесцентні енергозберігаючі лампи OSRAM DULUX Value

Логотип ОСРАМЛюмінесцентні енергозберігаючі лампи з U-подібною формою трубки виробляються багатьма компаніями. Це одні з перших видів люмінесцентних енергозберігаючих ламп, які стали доступні в продажу на нашому ринку.

У цій категорії немає товарів

Люминесцентные энергосберегающие лампы OSRAM DULUX Value

Не дивлячись на те, що вони випускаються досить давно, U-образні люмінесцентні енергозберігаючі лампи не втрачають актуальності застосування і сьогодні в багатьох областях домашнього та професійного висвітлення. З плином часу лампи Osram зазнали два істотні зміни з цим типом люмінесцентної енергозберігаючої лампи:

  1. Вона суттєво покращилася якісно - кількість циклів вкл-викл зросла на порядок, що сприяє впевненому застосування їх у побутовій сфері;
  2. Ціна люмінесцентних енергозберігаючих ламп 3U і 4U знизилася на порядок! - що знову ж таки сприяє її широкому застосуванню і дає можливість придбати такі лампи звичайним покупцям для побутових цілей.

Негативна сторона є. Енергозберігаюча лампа люмінесцентна з U-подібної колбою має досить великі (довга) розміри, що не завжди добре. У деяких світильниках її колба виступає за краї плафона і вона засліплює при роботі. Тим не менш, енергозберігаюча лампа люмінесцентна з U-колбою дуже затребувана для світильників з глибоким плафоном.