• 097 439-6335 Київ
  • Київ, вул. Автопаркова, 7 (М. Бориспільська)

  Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

УВАГА ! ₴₴₴ Ціни вказані з ПДВ станом на 14 липня 2024 року довідково та можуть бути змінені. >>> Продаємо продукцію гуртовими партіями за безготівковий розрахунок. Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ >>> Для кінцевого -  споживача з наявності або з поставкою "на замовлення" тільки якщо для нього буде зручно >>>Оновлено ціни на кабель LAPP на липень 24 року

 

HIGH BAY Ledvance - світлодіодні світильники для високих прольотів

Для високих стель або високих прольотів складів, в аеропортах, логістичних центрах і т.д.  за допомогою звичайних світильників важко домогтися необхідного рівня освітленості.  Для вирішення цього складного завдання ОСРАМ пропонує дієве рішення за допомогою сучасних світлодіодних світильників другого покоління серії HIGH BAY GEN 2 і більше бюджетного варіанту HIGH BAY VALUE.
 
Світильники на світлодіодних матрицях HIGH BAY LedVance мають високу продуктивність, але і не тільки це.  За допомогою спеціальної оптики досягається концентрація світлового потоку і збільшується його потужність.  При цьому кут розсіювання світлового пучка може підбиратися в залежності від умов застосування і поставлених завдань з висвітлення того чи іншого приміщення.

Чим відрізняються світильники HIGH BAY VALUE і HIGH BAY GEN 2?

Для користувача або покупця завжди важливо знати за які переваги він платить гроші.  Так і у випадку з світильниками HIGH BAY VALUE і HIGH BAY GEN 2. Варто зупиниться на основних перевагах і переваги світильників цієї серії.
 
Основний показник, здавалося б - продуктивність світильника.  Без сумнівів цей показник є головним і практично визначає ціну HIGH BAY світильників.  Винятки і у випадку з HIGH BAY LedVance від ОСРАМ також не спостерігається.  Якщо продуктивність HIGH BAY VALUE досягає 105 лм / Вт то у LED HIGH BAY GEN 2 вона вже становить майже 135 лм / Вт, а це не багато-ні мало майже 30% більше світла з кожного споживаного Ватта електрики.

Купить светильник HIGH BAY VALUE от ОСРАМ бюджетный вариант светильников для складов и высоких пролетов с производительностью 105 лм/Вт предлагает электромаркет ELMAR Украина

На фото: світильник HIGH BAY VALUE від ОСРАМ бюджетний варіант світильників для складів і високих прольотів з продуктивністю 105 лм / Вт: Електромаркет ELMAR Україна
 
 
 
При цьому термін служби практично не змінюється в моделях і становить L70 / B50 при 25 ° C більше 50 000 годин.  Такий термін служби однозначно позитивно впливає на пріоритети по заміні старих світильників ХачБей з ртутними і металогалогенні лампами.  Адже інтервал обслуговування збільшується в рази, що знижує вартість робіт.  Адже є місця, в які немає простого доступу і для заміни лампочки доводиться чуть-ли не зупиняти виробничі процеси.
 
  З огляду на різні за величиною бюджети проектів оснащення приміщень з високими стелями або прольотами, компанія LedVance пропонує і різні по бюджету варіанти світильників HIGH BAY.
 
Більш висока продуктивність HIGH BAY GEN 2 має майже в два рази вищу ціну продукту, ніж його бюджетний аналог серії HIGH BAY VALUE.  Для світильників HIGH BAY VALUE це прямо вказано в назві HIGH BAY бюджетний.

Купить светильник HIGH BAY от ОСРАМ второго поколения с производительностью 135 лм/Вт предлагает электромаркет ELMAR Украина

На фото: світильник HIGH BAY GEN2 від ОСРАМ другого покоління з продуктивністю 135 лм / Вт: Електромаркет ELMAR Україна

 

Як купити світильник HIGH BAY?

Купити світильник HIGH BAY від ОСРАМ, які надходить у продаж під торговою маркою LedVance, як ексклюзивного представника ОСРАМ, можна, на жаль, тільки з поставкою «під замовлення» покупця.  Але на всі проекти і замовлення Елмар з задоволення надає спеціальні ціни HIGH BAY і досить великі знижки.  До слова сказати, що можна замовити і купити будь-яку кількість світильників HIGH BAY починаючи з однієї штуки.

У цій категорії немає товарів

Популярні питання про Світильники для високих прольотів HIGH BAY

  • 👍 Які Світильники для високих прольотів HIGH BAY популярні?

    Клієнти інтернет-магазину найчастіше купують такі товари:
  • 💥 Які новинки в категорії Світильники для високих прольотів HIGH BAY?

    Інтернет-магазин пропонує вам такі новинки даної категорії:
  • 💰 Які дешеві товари в категорії Світильники для високих прольотів HIGH BAY?

    Інтернет-магазин пропонує вам найдешевші товари даної категорії: