• 097 439-6335 Київ
  • Київ, вул. Автопаркова, 7 (М. Бориспільська)

Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

Ціни вказані з ПДВ станом на 04 грудня 2023 року довідково та можуть бути змінені
Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 200 

Оновлено ціни на кабель LAPP на листопад

HIGH BAY Ledvance - світлодіодні світильники для високих прольотів

Для високих стель або високих прольотів складів, в аеропортах, логістичних центрах і т.д.  за допомогою звичайних світильників важко домогтися необхідного рівня освітленості.  Для вирішення цього складного завдання ОСРАМ пропонує дієве рішення за допомогою сучасних світлодіодних світильників другого покоління серії HIGH BAY GEN 2 і більше бюджетного варіанту HIGH BAY VALUE.
 
Світильники на світлодіодних матрицях HIGH BAY LedVance мають високу продуктивність, але і не тільки це.  За допомогою спеціальної оптики досягається концентрація світлового потоку і збільшується його потужність.  При цьому кут розсіювання світлового пучка може підбиратися в залежності від умов застосування і поставлених завдань з висвітлення того чи іншого приміщення.

Чим відрізняються світильники HIGH BAY VALUE і HIGH BAY GEN 2?

Для користувача або покупця завжди важливо знати за які переваги він платить гроші.  Так і у випадку з світильниками HIGH BAY VALUE і HIGH BAY GEN 2. Варто зупиниться на основних перевагах і переваги світильників цієї серії.
 
Основний показник, здавалося б - продуктивність світильника.  Без сумнівів цей показник є головним і практично визначає ціну HIGH BAY світильників.  Винятки і у випадку з HIGH BAY LedVance від ОСРАМ також не спостерігається.  Якщо продуктивність HIGH BAY VALUE досягає 105 лм / Вт то у LED HIGH BAY GEN 2 вона вже становить майже 135 лм / Вт, а це не багато-ні мало майже 30% більше світла з кожного споживаного Ватта електрики.

Купить светильник HIGH BAY VALUE от ОСРАМ бюджетный вариант светильников для складов и высоких пролетов с производительностью 105 лм/Вт предлагает электромаркет ELMAR Украина

На фото: світильник HIGH BAY VALUE від ОСРАМ бюджетний варіант світильників для складів і високих прольотів з продуктивністю 105 лм / Вт: Електромаркет ELMAR Україна
 
 
 
При цьому термін служби практично не змінюється в моделях і становить L70 / B50 при 25 ° C більше 50 000 годин.  Такий термін служби однозначно позитивно впливає на пріоритети по заміні старих світильників ХачБей з ртутними і металогалогенні лампами.  Адже інтервал обслуговування збільшується в рази, що знижує вартість робіт.  Адже є місця, в які немає простого доступу і для заміни лампочки доводиться чуть-ли не зупиняти виробничі процеси.
 
  З огляду на різні за величиною бюджети проектів оснащення приміщень з високими стелями або прольотами, компанія LedVance пропонує і різні по бюджету варіанти світильників HIGH BAY.
 
Більш висока продуктивність HIGH BAY GEN 2 має майже в два рази вищу ціну продукту, ніж його бюджетний аналог серії HIGH BAY VALUE.  Для світильників HIGH BAY VALUE це прямо вказано в назві HIGH BAY бюджетний.

Купить светильник HIGH BAY от ОСРАМ второго поколения с производительностью 135 лм/Вт предлагает электромаркет ELMAR Украина

На фото: світильник HIGH BAY GEN2 від ОСРАМ другого покоління з продуктивністю 135 лм / Вт: Електромаркет ELMAR Україна

 

Як купити світильник HIGH BAY?

Купити світильник HIGH BAY від ОСРАМ, які надходить у продаж під торговою маркою LedVance, як ексклюзивного представника ОСРАМ, можна, на жаль, тільки з поставкою «під замовлення» покупця.  Але на всі проекти і замовлення Елмар з задоволення надає спеціальні ціни HIGH BAY і досить великі знижки.  До слова сказати, що можна замовити і купити будь-яку кількість світильників HIGH BAY починаючи з однієї штуки.

У цій категорії немає товарів

Популярні питання про Світильники для високих прольотів HIGH BAY

  • 👍 Які Світильники для високих прольотів HIGH BAY популярні?

    Клієнти інтернет-магазину найчастіше купують такі товари:
  • 💥 Які новинки в категорії Світильники для високих прольотів HIGH BAY?

    Інтернет-магазин пропонує вам такі новинки даної категорії:
  • 💰 Які дешеві товари в категорії Світильники для високих прольотів HIGH BAY?

    Інтернет-магазин пропонує вам найдешевші товари даної категорії: