• 097 439-6335 Київ
  • Київ, вул. Автопаркова, 7 (М. Бориспільська)

  Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

УВАГА ! ₴₴₴ Ціни вказані з ПДВ станом на 19 травня 2024 року довідково та можуть бути змінені. >>> Продаємо продукцію гуртовими партіями за безготівковий розрахунок. Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ >>> Для кінцевого -  споживача з наявності або з поставкою "на замовлення" тільки якщо для нього буде зручно >>>Оновлено ціни на кабель LAPP на травень 2024 року

 

Лампи T5 FC OSRAM кругові лампи

Архітектори та дизайнери мріяли про привабливу альтернативу звичним світловим лініях. OSRAM на базі яскравих ламп LUMILUX T5 HO розробив кільцеві люмінесцентні лампи LUMILUX T5 FC з двома діаметрами кільця.
Круглі світильники для всіх напрямів Новий шлях для архітекторів і проектувальників освітлення, бажаючих відмовитися від звичних світлових ліній або прямокутних світильників з гратами, відкривається кільцевими лампами LUMILUX T5 FC. Кільцеві лампи FC потужністю 22, 40 і 55 Вт дозволяють створювати незвичайні, яскраві «круглі» світильники для багатостороннього використання. Кільцеві LUMILUX T5 FC роблять можливим конструювання круглих світильників з рівномірним світлорозподілом.

У цій категорії немає товарів

Популярні питання про Лампи T5 FC OSRAM

  • 👍 Які Лампи T5 FC OSRAM популярні?

    Клієнти інтернет-магазину найчастіше купують такі товари:
  • 💥 Які новинки в категорії Лампи T5 FC OSRAM?

    Інтернет-магазин пропонує вам такі новинки даної категорії:
  • 💰 Які дешеві товари в категорії Лампи T5 FC OSRAM?

    Інтернет-магазин пропонує вам найдешевші товари даної категорії: