• 098 405-2136; 097 4396335 Київ
  • 066 465-8705
  • Київ, вул. Автопаркова, 7 (М. Бориспільська)

Мінімальна сума замовлення, який обслуговується повинна становити не менше 200 грн з ПДВ *** *** У зв'язку з карантином можливі деякі обмеження в роботі компанії

Робота з київськими та іногородніми покупцями

Доставка

Скільки коштує доставка?

-> Доставка оплаченого товару при сумі замовлення здійснюється Новой поштою за рахунок покупця протягом 1 - 3 робочих днів;

-> Стоимсоть доставки оплаченого товару кур'єрською службою доставки Нова пошта " за рахунок одержувача або за погодженням.

-> Відправка в міста України службами кур'єрської доставки здійснюється за тарифами служб за рахунок Покупця або за погодженням;

-> Для доставки потрібно після вашої оплати надсилати на електронну пошту точну адресу доставки, контактна особа і номер телефону. Повідомляйте мобільний телефон співробітника і звичайний офісний номер, особливості проїзду (наприклад, необхідність виписки пропуску), передайте карту проїзду по території..


Чи ми можемо забрати товар в офісі чи потрібно їхати на склад?

-> Тільки Товар відвантажується зі складу компанії за адресою вул. Автопаркова, 7 (станція метро Бориспільська) і тільки після оформлення документів на відвантаження товару – видаткової накладної.

Що потрібно для отримання товару?

-> Для отримання товару вам потрібна Довіреність, оформлена у відповідності з правилами Бухгалтерського Обліку. Довіреності з грубими помилками (немає печатки та/або підпису директора) - не приймаються, і ви даремно відправляли свого водія або замовляли доставку.
-> УВАГА - варіанти "А давайте ми зараз заберемо товар, а Довіреність надішлемо поштою потім" - не приймаються. Відвантаження в цьому випадку не буде.

-> УВАГА - доставка по Києву здійснюється тільки "до під'їзду" у будні дні з 9-00 до 18-00. Приймає особі товар необхідно самостійно забирати товар від автомобіля.

 

Яку мінімальну партію електротоварів ви відпускаєте?

-> Ми працюємо з замовленнями "від однієї штуки" при наявності товару на складі компанії. При замовленні товару, який не є "складським", його можна купити тільки кратно мінімальної упаковці. Для электроинсталляции цей випадок відноситься надзвичайно рідко.

Наша фірма розташована не в Києві. Як нам зробити замовлення?

-> Ви можете надіслати заявку електронною поштою або факсом, або зв'язатися з нами по телефону. В першу чергу обробляються заявки, надіслані на електронну пошту, а вже потім все решта. Наші менеджери перевірять наявність товару на складі і виставлять вам рахунок.

Можу я, як приватна особа, купити лампи?

-> Так, ми працюємо з приватними особами. Для приватної особи оформлюється Рахунок-фактура із Зазначенням Прізвища Імені по Батькові. Рахунок передається по факсу або електронною поштою. Для оформлення Видаткової накладної необхідно повідомити нам номер, Серію та Дату видачі паспорта платника.

Мені треба розрахувати проект освітлення або допомогти зрозуміти технічні характеристики освітлення, що мені робити?

-> Ця послуга є для нас стандартної і надається на безоплатній основі.

 

Оплата товару


Чи можемо ми оплатити готівкою?

-> Так, оплата готівкою може бути проведена відповідно до сформованого Рахунки-фактури через:

- термінал з прийому грошей безпосередньо на складі компанії або інші термінали посередника (адреси дивіться в розділі Оплата). У цьому випадку приготуйте гроші без здачі – термінал не вміє давати здачу.

- через будь-яке відділення банків, зручно через банк Аваль, який не стягує додаткових відсотків за обслуговування.

Потрібно робити передоплату, або оплати за фактом поставки?

-> З новими покупцями ми працюємо тільки по 100% передоплаті. Також замовлення спеціальної продукції, яка не є складський, здійснюється при 100% попередній оплаті.

Нам було б зручно оплатити через кілька днів після отримання товару. Можлива відстрочка платежу?

-> Так, можлива, але для цього потрібно стати нашим постійним клієнтом. Перші декілька відвантажень завжди йдуть по 100% передоплаті.

Яку знижку я можу отримати?

-> Знижка надається при формуванні замовлення менеджером і залежить від загальної суми замовлення. За різними групами товарів вона може бути різна.

-> Товари зі знижкою виставлені в розділах «Акції» і «Розпродаж». Тут можна вибрати ліквідний якісний товар за дуже хорошою спеціальною ціною. Зниження цін пов'язане з різними причинами, наприклад, наявність запасів на складі більше нормативного кількості; товар, який більше не поставляється в Україну та інше.В надії на співпрацю,

Адміністрація порталу ELMAR.