• 097 439-6335 Київ
 • Київ, вул. Автопаркова, 7 (М. Бориспільська)

  Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

₴₴₴ Ціни вказані з ПДВ станом на 17 квіітня 2024 року довідково та можуть бути змінені. >>> Продаємо продукцію гуртовими партіями за безготівковий розрахунок. Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ >>> Для кінцевого -  споживача з наявності або з поставкою "на замовлення" тільки якщо для нього буде зручно >>>Оновлено ціни на кабель LAPP на квітень 2024 року>>>з 08.04.2024 вступив в силу новий Тариф на продукцію Групи Legrand в Україні

 • Бренд
 • Виробник
 • Сімейство
 • Тип товару
 • Область застосування
 • Ціна
   – 
  • 6.6₴
  • 2375.5₴

Дротяні лотки для кабельних трас

Дротові лотки займають особливе місце в системах кабельних трас. Чим дротяні лотки або, як їх ще називають «сітчасті лотки» такі особливі? По-перше, їх можна застосовувати тільки всередині будівлі або конкретного приміщення. По-друге, дротяні лотки мають значно менше свою вагу, ніж аналоги з цільного листа. По-третє, дротяні лотки значно елементарніше, що дозволяє робити монтаж всієї лінії швидко і з меншими витратами часу. По-четверте, забезпечується краще провітрювання, а значить і охолодження кабелю.

Дротові лотки і їх назва зобов'язані технології виробництва. За допомогою точкового автоматичного зварювання виробляється з'єднання дротяних елементів в загальну конструкцію. В процесі на виході маємо сітчастий лоток, в ньому розміщують силові лінії і сигнальні дроти.

Як вже зазначалося, лотки з дроту призначаються у більшості випадків для прокладки всередині приміщень. Кріплення кабелю і проводів проводиться за допомогою хомутів або стяжок і ув'язуються в джгути.

Пам'яткою дротяного лотка є його унікальна властивість, яка дозволяє просто зробити повороти, спуски дотримуючи всі нюанси по рельєфу траси. На будь-якому з ділянок траси завжди можна підрізати прути і зігнути лоток дротовий до потрібного кута. Від сюди і береться його унікальна ціна – ціна на дротові лотки завжди набагато менше, ніж ціна лотків каркасних.

Широкий спектр асортименту типових розмірів дає можливість виконати будь-які задуму замовника. Ще одне, спеціальні виконання розширять можливості застосування систем дротяних лотків і в агресивному середовищі.

Сітчасті лотки - легка альтернатива кабельним каналам

Сітчасті лотки - це відмінні дротяні лотки, які є альтернативою внутрішньої при прокладці в офісах, на складах та в інших приміщеннях проти важких конструкцій з цільного металевого листа або перфорованих аналогів. Не для кого не буде дивним фактом, що в просторі за фальш-стелею з гипсакартона має сенс встановлення кабельних трас з більш легких, можна сказати, ажурних сітчастих лотків. Адже безперечно, що сітчасті лотки для кабелю, скажімо, зв'язку або легких силових кабелів немає ніякої необхідності в установці важких конструкцій. Тут не буде великої ваги, а, значить, велике навантаження на одиницю площі сітчастого лотка

Дротяні лотки - гратчастий стиль лофт в комерційному будівництві

Дротяні гратчасті лотки для кабелю сьогодні виконують не тільки функцію простого розподілу енергії або інформації. Гратчасті лотки несуть і функцію промислового дизайну. Так, абсолютно вірно. Саме така невластива функція абсолютно для промислового продукту. Часто-густо можна побачити не тільки в офісах за гіпсокартоном, але і в кафе, ресторанах, барах, танц майданчиках та інших місцях промисловий лофт-дизайн, де дротяні лотки дуже вчасно, а саме головне, доречно вписуються в загальну картину, яку хтось придумав і намагався втілити. Отже, лофт-дизайн і дротяні лотки для кабелю становлять одне ціле, єдину цілісну картину початку і нескінченності. Наприкінці варто відзначити останній штрих. А чому все ж ГРАТЧАСТІ ЛОТКИ? Лоток з дроту, який складений у певному порядку, з певним кроком, з певною осередком легко сплутати зі звичайною сіткою або, ще простіше - гратами. Ось і назва: гратчасті дротяні лотки.

Дротяні лотки і гроші

Ну а що ж в співвідношенні використання дротяних лотків і витрачених грошей? Неозброєним оком видно, що, якщо взяти суцільнометалевий лоток, нехай навіть перфорований, то його вартість просто повинна бути набагато вище, ніж дротяного лотка . Сітчастий гратчастий, або, як не кличе, лоток з дроту просто зобов'язаний бути дешевше. Порівнюючи параметри матеріалів змісту, комплектації і зручність монтажу, варто відзначити, що це відмінні грошові вкладення для організації кабельних трас всередині приміщень. Отже, ціна дротяного лотка {C}{C}- це відмінна ціна для внутрішньооб'єктного будівництва кабельної траси.

Популярні питання про Проволочные лотки