• 097 439-6335 Київ
 • Київ, вул. Автопаркова, 7 (М. Бориспільська)

  Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

₴₴₴ Ціни вказані з ПДВ станом на 10 квіітня 2024 року довідково та можуть бути змінені. >>> Продаємо продукцію гуртовими партіями за безготівковий розрахунок. Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ >>> Для кінцевого -  споживача з наявності або з поставкою "на замовлення" тільки якщо для нього буде зручно >>>Оновлено ціни на кабель LAPP на квітень 2024 року>>>з 08.04.2024 вступив в силу новий Тариф на продукцію Групи Legrand в Україні

 • Бренд
 • Виробник
 • Тип товару
 • Ціна
   – 
  • 0.5₴
  • 200.2₴

Метизи, кріпильні металеві вироби

Метизи, металеві кріплення, болти і гайки для скріплення металевих лотків і короба в кабельних трасах, зокрема лотків ДКС, як дротяних, так і сходового типу. При виборі лотка необхідно підібрати і кріплення для нього. Враховуючи великий асортимент метиз - болти, гайки та ін., без правильного рассчета непросте завдання. Ми допоможемо вам зробити правильний вибір необхідні метизи і інші кріпильні металеві вироби.

Метизи - що це?

Метизи - це збірний образ, збірне поняття, яке найкращим чином відображає суть поняття кріпильних елементів. Для того, щоб вказати на той, чи інший елемент кріплення, необхідно назвати його по імені власного. Будь-то гайка, саморіз або простий болт - все це зібрано в одному понятті - метизи. Зручно говорити, що для кріплення металевих лотків для кабелю необхідно не тільки якісь комплектуючі продукти, але і самі, власне, метизи. Адже без метизи, тобто болтів, гайок, шурупів, дюбелів і анкерів неможливо кронштейн прикріпити до стіни. Немає можливості закріпити поличку металевого лотка без болтів до планки. Вид складання сам передбачає необхідний кріплення - вибір метиз.

Болти - кріпильні металеві вироби метизи

Іноді болти або гвинти називають, як основну складову частину метизи для кріплення лотків. Дійсно, болти і гвинти є невід'ємною частиною метиз, які застосовуються для кріплення самих лотків між собою або до несучих частин системи. Чим болти відрізняються від гвинтів? Головна відмінність, незважаючи на всю схожість продукту, є спосіб кріплення. Якщо болти проходять наскрізь конструкції і закріплюють її за допомогою гайки, як фінішного кріпильного елемента, то гвинти використовують різьбу самої конструкції. По суті, гвинт - це і є болт, тільки без гайки.

Гайки, як частина металевих кріпильних елементів метизи

Гайки, болти можу мати безліч різновидів і конфігурацій. Гайки можуть бути плоскими, циліндричними, з метричної або інший різьбленням, з гроверами або ущільнювачами проти мимовільного ослаблення кріплення. 

Популярні питання про Метизи, кріпильні металеві вироби