• 097 439-6335 Київ
 • Київ, вул. Автопаркова, 7 (М. Бориспільська)

  Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

УВАГА ! ₴₴₴ Ціни вказані з ПДВ станом на 21 червня 2024 року довідково та можуть бути змінені. >>> Продаємо продукцію гуртовими партіями за безготівковий розрахунок. Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ >>> Для кінцевого -  споживача з наявності або з поставкою "на замовлення" тільки якщо для нього буде зручно >>>Оновлено ціни на кабель LAPP на червень 24 року

 

 • Бренд
 • Виробник
 • Сімейство
 • Тип товару
 • Кількість жил
 • Переріз, мм.кв
 • Клас гнучкості
 • Наявність екрану
 • Колір оболонки
 • Ціна
   – 
  • 0₴
  • 13130₴

Кабель для зовнішньої прокладки

Що робить електричні кабелі придатними для зовнішнього використання?

Кабель для зовнішньої прокладки і всі його різні типи були розроблені, щоб витримувати несприятливі умови навколишнього середовища. Зовнішні шари кабелю повинні служити для захисту кабелю від зовнішніх впливів, таких як механічне пошкодження, вода, екстремальні температури, гризуни або комахи, вплив ультрафіолетового випромінювання від сонячного світла і озону в атмосфері.

Існує широкий спектр кабелів, придатних для зовнішнього використання, за умови, що вони захищені від прямих сонячних променів або інших зовнішніх впливів. Захист може бути забезпечена шляхом розміщення кабелів в металевому кабелепроводе, пластиковому повітропроводі або в місцях, де вони прокладені безпосередньо, через сталевий рукав.

Незахищені зовнішні кабелі, або кабель для зовнішньої прокладки, повинні, як мінімум, бути стійкими до атмосферних впливів, що включає захист від типового діапазону температури навколишнього середовища, ультрафіолетового випромінювання, озону і води. Існує декілька різних методів і типів матеріалів, використовуваних для зовнішніх кабелів. Матеріали, такі як етиленпропіленовий каучук (EPR), поліхлоропрен (PCP) і фторуглерод, природно, мають дуже хорошу стійкість до атмосферних впливів, в той час як інші, такі як ПВХ і поліетилен, можуть бути зроблені стійкими з додаванням спеціальних добавок або стабілізаторів, таких як технічний вуглець.

Вибір правильного електричного кабелю для зовнішньої прокладки і всередині будинку

Труднощі щодо вибору кабелю для електричної проводки

Ми все робимо це. Зайдіть в будівельний магазин і вирушайте в електротехнічний відділ, щоб купити електричний провід і кабель для проекту, який у нас є вдома. У більшості випадків ми поняття не маємо, чим відрізняється один тип проводу або кабелю від іншого. Більше того, ми не можемо відрізнити проводку на 40 ампер і провід на 100 ампер, не кажучи вже про різницю між проведенням на 10 і 30 ампер. Цього простого набору фактів достатньо, щоб волосся стало дибки, побоюючись небезпеки виникнення електричного пожежі в якийсь момент.

Може бути, це просто продовжити ланцюг для додаткової розетки або двох. Може бути, це підземний канал або підвісна система по повітрю для ліхтарів, які ви тільки що додали у своєму саду? У будь-якому випадку, справа в тому, що тепер ви в магазині і дивіться на провід думаючи, який з них вам підходить, як кабель для зовнішньої прокладки? Який розмір проводу мені потрібен? Є колір важливий?

Існують не тільки різні типи проводки, як для внутрішньої, так і для зовнішньої прокладки, а також підземні та спеціальні типи, такі як жаростійкий і вологозахищена проводка. Якщо цього недостатньо, щоб побачити відмінності у способах застосування кабелю, є також ще мідна і алюмінієва проводка. Кожен з цих видів має свої власні унікальні розміри перерізу проводів і можливості по збільшенню пропускної здатності струму.

Хоча в минулому використовувалася алюмінієва проводка, в сучасних будинках використовується тільки мідна проводка. Алюмінієва проводка часто нагрівається під навантаженням, що призводить до її ослаблення в з'єднаннях, а іноді і до займання. Ті сполуки, які вже є в будинках, можуть працювати вічно, не зворушені і не перевантажені, але я б порадив оновити електропроводку, замінивши проводку на мідний кабель.

Фарбування проводів робить проводу красивими, вірно? Ну, може бути, але справжня причина для квітів проводів полягає в тому, щоб ідентифікувати їх для їх передбачуваного використання. Жовто-Зелений провід завжди використовується для заземлення! Коли мова йде про проведення однофазної мережі, тобто трипровідною, дроти кабелю мають кольору зазвичай червоний, синій, жовто-зелений. Для трифазної проведення, тобто чьотирьох - п'яти-провідний з заземленням жили кабелю будуть мати червоний, чорний, коричневий, синій, жовто-зелений. У більшості випадків чорний або чорний і червоний використовуються в якості фазних проводів. Білий колір зазвичай нейтральний, але не у всіх випадках. Бачте, іноді третій дріт, що є білим дротом, використовується в якості «фази» в ланцюзі.

У цих випадках вам потрібно обмотати кінець дроту ізолентою, щоб ідентифікувати його як такий. Це гарантує, що нікого не бентежить його використання і пов'язувати його з нейтральними проводами. Оскільки просто розгледіти проводу складно, якщо не неможливо, розрізнити різні розміри і типи, дроти мають щось особливе на своєму покритті, щоб сказати нам, що таке проводка насправді.

Щоб допомогти вам зрозуміти правильний вибір, виробники наносять маркування на зовнішнє покриття кабелю з зазначенням типу і розмірами струмопровідної жили. Бачте, ізоляція, що покриває провід, розповідає про призначення самого кабелю. Поряд з різними розмірами струмоведучих жил, є багато типів самих електричних жил кабелю. Знання того, який тип кабелю використовувати, так само важливо, як і визначення правильного манометра, межі сили струму і межі максимальної потужності навантаження вибраного вами електричного кабелю.

Різний однаковий кабель для зовнішньої прокладки

Розглядаючи кабель для зовнішньої прокладки, варто зупинитися на двох типах. Це кабель для зовнішньої прокладки ВВГ (ВВГ-П, ВВГнг, ВВГнгд) вітчизняного виробництва і кабель для зовнішньої прокладки olflex 110 BK виробництва LAPP KABEL (Німеччина). Обидва типи зовнішньої прокладки кабелю є багатоцільового використання. І ВВГ і olflex 110 BK застосовуються не тільки для зовнішньої прокладки, але і всередині приміщень, а з індексами нг та нгд – для громадських будівель.

Яке призначення кабелю ВВГ і olflex 110 BK?

Розглядаючи призначення зовнішнього кабелю ВВГ і olflex 110 BK можна відразу побачити спільність:

 • Кабель ВВГ – кабель силовий, призначений для передачі і розподілу електричної енергії в стаціонарних установках з номінальною змінною напругою 0,66 або 1 кВ.  Для прокладки на відкритому повітрі, в сухих і вологих виробничих приміщеннях.
 • ÖLFLEX® CLASSIC 110 BLACK 0,6/1кВ кабелі силові та керування для універсального застосування, ПВХ, клас 5, з цифровим маркуванням, застосування під відкритим небом

На фото: Кабель для зовнішньої прокладки olflex 110 bk LT гнучкий мідний кабель для вулиці всепогодний. Надано каталог ЛАПП

На фото: Кабель для зовнішньої прокладки olflex 110 bk LT гнучкий мідний кабель для вулиці всепогодний. Надано каталог ЛАПП

Поки видно одне розходження в гнучкості. Якщо ВВГ має 1 або 2-й клас гнучкості, то кабель для зовнішньої прокладки olflex 110 BK виконується за 5-го класу. Він гнучкий і легко дозволяє виробляти самий складний монтаж. ВВГ жорсткий і важко вигинається в потрібні габарити коробок і щита.

Яка область застосування ВВГ і olflex 110 BK?

Область застосування зовнішнього кабелю ВВГ і olflex 110 BK будуть вже дещо відрізнятися відповідно до їх фізичними особливостями:

Для кабелю olflex 110 BK  -  

 • Виробництво промислового устаткування машинобудування, техніка опалення і кондиціювання, обладнання для електростанцій сценічне обладнання
 • Для нерухомого застосування, а також для монтажу з обмеженою рухливістю при умові відсутності розтягуючих навантажень
 • Для будь-якого перетину з номінальній / мінімальній середньою товщиною оболонки від 1,8 мм: для застосування там, де кабелі з посиленою оболонкою будуть перевагою
 • Підходять для застосування з торсіонними навантаженнями, типовими для вітросилових установок

Для кабелю ВВГ –

 • Зовнішня проводка по будівлям,
 • магістральні лінії на короткі відстані,
 • Внутрішня проводка у будівлях і приміщеннях,
 • В щитовому обладнанні.

Які умови експлуатації зовнішнього кабелю?

Відмінність в умовах експлуатації зовнішнього кабелю ВВГ і olflex 110 BK полягає в температурі навколишнього середовища: -50°С до +50°С і відповідно -40 до +80 °C.

Яка різниця в ціні?

Різниця в ціні кабелю для зовнішньої прокладки ВВГ і olflex 110 BK залежить від технології виготовлення. Звичайно, ціна гнучкого кабелю декілька вище. Адже технологія скрутки зволікань в одну електричну жилу складніше, ніж просто прокатка моножилы. Розглянувши на перетині 3-х жильного кабелю на 2,5 мм2 легко скласти пропорційну різницю у ціні для зовнішньої прокладки кабелю ВВГ і olflex 110 BK . Ця різниця буде відповідно 22,44 грн/м і 70,03 грн/м відповідно.

Як можна замовити і купити кабель для зовнішньої прокладки?

Замовити і купити кабель для зовнішньої прокладки можна від 5 метрів зі складу компанії у Київі або з поставкою «під замовлення» покупця за 100% попередньої оплати.

 


 

enlightened

Нагадаємо, що інтернет-портал ELMAR компанії АСТ-Світлотехніка, яка є офіційним партнером таких всесвітньо відомих електротехнічних компаній, як: LAPP KABEL, Philips, Osram-Ledvance, Legrand, ABB, Schneider Electric та ін Купуючи продукцію під цими брендами, АСТ-Світлотехніка гарантує, що покупець захищений від покупки фальсифікату і скориставшись нашими послугами, буде володарем виключно автентичного електротехнічного продукту.  Замовити і купити кабель, провід, світлодіодні лампи, в тому числі і світлодіодні філаментні лампи, а також лід-світильники, низьковольтне обладнання та іншу продукцію можна за телефонами: (044)593-9818 або +38 (097) 439-6335

 

Популярні питання про Кабель для зовнішньої прокладки