• 097 439-6335 Київ
 • Київ, вул. Автопаркова, 7 (М. Бориспільська)

  Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

УВАГА ! ₴₴₴ Ціни вказані з ПДВ станом на 16 липня 2024 року довідково та можуть бути змінені. >>> Продаємо продукцію гуртовими партіями за безготівковий розрахунок. Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ >>> Для кінцевого -  споживача з наявності або з поставкою "на замовлення" тільки якщо для нього буде зручно >>>Оновлено ціни на кабель LAPP на липень 24 року

 

 • Бренд
 • Виробник
 • Тип товару
 • Область застосування
 • Ціна
   – 
  • 953.5₴
  • 953.6₴

Бактерицидні опромінювачі

Екрановані бактерицидні опромінювачі - вже скоро! Елмар пропонує купити екрановані бактерицидні опромінювачі рециркулятори для дезінфекції приміщень в медичних та інших установах.

Екрановані рециркулятори і відкриті бактерицидні опромінювачі LPS-WM UV Medical - Ультрафіолетове Полум'я

 • Екранований бактерицидний опромінювач ультрафіолетовий дозволяє проводити знезараження повітря в кімнатах у присутності людей. Екрануюча сітка повністю робить безпечним для рослин, людей, тварин використання бактерицидних ламп і вбиває мікроби і віруси, що знаходяться в повітрі. Практично це ультрафіолетове полум'я для мікробів і бактерій. Справжній такий ультрафіолетовий опромінювач UV-BLAZE! На складі з квітня 2019!
 • Не екранований відкритий бактерицидний опромінювач ультрафіолетовий проводить дезінфекцію і вбиває бактерії в повітрі, на поверхні предметів і приміщення. Не допускається робота відкритого бактерицидної опромінювача в присутності людей, тварин. На складі Бактерицидний опромінювач-світильник ЛПО 11У-1х30-214!

Ціна бактерицидних UV опромінювачів зазначена у грн/шт з урахуванням ПДВ. Надаються знижки. Можна купити бактерицидний опромінювач з доставкою опромінювачів по Україні службою Нова пошта.

Використання ультрафіолетового бактерицидного опромінювача

УФ-Випромінювачі або Бактерицидні опромінювачі виробляються в декількох модифікаціях і застосовуються в залежності від поставленої задачі та умов можливого застосування. Вся сила УФ-випромінювача полягає в інтенсивному коротковолновом діапазоні випромінювання, яке вбиває живі організми. Але це позитивне властивість несе і величезної шкоди при неправильному його використанні, рв цієї причини ультрафіолетовий опромінювач слід міняти дуже обережно, не порушуючи правил і інструкцій по використанню. Ультрафіолетовий опромінювач може стати в нагоді не тільки в лікарнях і кабінетах стомматологии, але і в побуті.

Принцип роботи LPS-WM UV Medical / УФ-ПОЛУМ'Я бактерицидної опромінювача

Принцип роботи бактерицидного випромінювача або опромінювача заснований на використанні спеціального ультрафіолетового світла, який виробляється спеціальною люмінесцентною лампою. Так, люмінесцентна лампа використовується незвичайна, не така, як для освітлення в офісах. Різниця полягає в тому, що випромінювання світла відбувається у вузькому коротковолновом спектрі від 100 до 380 нм. Такі довжини хвиль відносяться до далекого ультрафіолетового діапазону, так званого UV-C діапазону, який є згубним для всіх живих організмів, в тому числі і для бактерій.

Для знезараження від шкідливої для людини, флори і живих організмів застосовується два вузьких спектру з усього діапазону:

 • 254 нм - УФБИ (Ультрафіолетове Бактерицидне Випромінення);
 • 185 нм - УФОИ (Ультрафіолетове Озоно Утворює Випромінювання).

Ці діапазони обрані і розділені не випадково. Кожен вид забруднення навколишнього нас простору пов'язаний з етіологією, способом поширення і середовищем розмноження живих організмів, які є хвороботворними і згубними для людини. Одні мікроорганізми живуть і поширюються в повітрі повітряно-крапельним шляхом, через "брудні руки", не якісну або зіпсовану їжу, приклад: стафілококів, стрептококів, ентерококів, кишкової та дифтерійні, туберкульозну палички і т. д.. Інші живуть у брудних водах. Тому важливі всі способи знезараження навколишнього простору людини, предметів, їжі і води.

Довідка з відкритих джерел:

Бактерії

Бактерії – це найдрібніші форми життя, мають клітинну структуру. Ці мікроорганізми населяють весь навколишній світ: воду, грунт, повітря. Вони утримуються на поверхні більшості предметів, а також всередині тіл тварин і людини. Деякі бактерії є патогенними – це збудники інфекційних захворювань. При розмноженні в організмі людини вони утворюють токсичні речовини.

Види бактерій за будовою

 • Паличкоподібні бактерії;
 • спириллы — мають форму звивистих ниток;
 • коки — мікроорганізми кулястої форми;
 • вібріони мають форму вигнутих паличок.
Умовно-патогенні (в звичайних умовах не становлять небезпеки) і патогенні бактерії можуть викликати гострі та хронічні захворювання верхніх дихальних шляхів, наприклад, фарингіт, тонзиліт, бронхіт. Симптоми цих патологій ми часто називаємо застудою.
 
 • Клітини бактерії можуть бути таких форм:
 • Круглі (коки, від ін.-грец. κόκκος – «зерно»).
 • Паличкоподібні (бацили, клостридії).
 • Звивисті (спірохети, спириллы, вібріони).
 
Багато мікроорганізми здатні злипатися в колонії, тому частіше вчені та лікарі виділяють бактерії не за будовою елемента, а за типом сполук:
 • Диплококки – коки, сполучені парами.
 • Стрептококи – коки, що утворюють ланцюжки.
 • Стафілококи – коки, що утворюють грона.
 • Стрептобактерии – паличкоподібні мікроорганізми, з'єднані в ланцюжок.
 

Спори бактерій

Однією з особливостей бактерій палочковидной форми є їх здатність до спорообразованию. Ці мікроорганізми називаються бацилами, і до них відносять такі патогенні бактерії:
 • Рід клострідіум (спричиняють газову гангрену, ботулізм, часто стають причиною ускладнень при пологах і після абортів).
 • Рід бациллюс (викликають сибірську виразку, ряд харчових отруєнь).
 
Спори бактерій – це, по суті, законсервована клітина мікроорганізму, яка здатна зберігатися довгий час без пошкоджень, практично не піддається різним впливам. Зокрема, спори є термостійкими, не пошкоджуються під впливом хімікатів. Часто єдино можливий вплив – це ультрафіолетові промені, під якими висушені бактерії можуть загинути. Спори бактерій утворюються в тому випадку, якщо мікроорганізм попадає в несприятливі умови. На її формування всередині клітини йде приблизно 18-20 годин. В цей час бактерія втрачає воду, зменшується в розмірі, стає легше, а під зовнішньою мембраною утворюється щільна оболонка. У такому вигляді мікроорганізм може завмирати на сотні років. Коли ж спору бактерії потрапляє в сприятливі умови, вона починає проростати в життєздатну бактерію. Процес займає близько 4-6 годин.

 

"Бактерицидною дією володіє ультрафіолетове випромінювання з діапазоном довжин хвиль 185 - 315 нм, яке проявляється в деструктивномодифицирующих фотохімічних пошкодженнях ДНК клітинного ядра мікроорганізму, що призводить до загибелі мікробної клітини. Біофізичне дію бактерицидного ультрафіолетового випромінювання (УФВ) викликає деструктивно-модифікуючий пошкодження ДНК бактерій, порушує клітинне дихання і синтез ДНК. Це призводить до припинення розмноження і лізису мікробних клітин." Зауважте, що про віруси тут не згадується!
Для того, щоб впливати на мікроби і бактерії в їх середовищі максимальним чином і до впровадження в людський організм, застосовують три види опромінення ультрафіолетом і, відповідно різними типами LPS-WM UV Medical:
Знезараження та очищення води, харчової сировини - використовуються УФ лампи з виоловым склом, яке пропускає весь згубний діапазон і утворюють озон. Ці УФ джерело LPS-WM UV Medical повністю ізольовані від людини.;
Знезараження повітря, поверхонь і предметів, харчового сировини - використовують УФ-лампи з діапазоном 254 нм. Не допускається їх застосування в присутності людини і тварин.;
Знезараження повітря - застосовуються LPS-WM UV Medical закритого типу або з екрануючої ґратами - рециркулятори.
 
Більше про виборі і розрахунку необхідної кількості бактерицидних ламп можна дізнатися у статті Бактерицидні лампи

 

Рециркулятор бактерицидний шкоди

Який корисний рециркулятор вже стало зрозуміло. Його вбивча УФ випромінювання не дає шансів бактерій у повітрі вижити. Але є і шкоди! УФ рециркулятор бактерицидний шкоду несе в тому випадку, якщо його не правильно встановити. Ні за яких обставин УФ випромінювання не повинно прямо або побічно впливати на людину, який знаходиться в приміщенні при включеному рециркуляторі бактерицидній. Його підвішують на стіну під на висоті не ближче 30 см від стелі на висоті 2,1 - 2,3 метра. На рівень людини 1,7 метра УФ випромінювання не повинно фіксуватися приладами. Інакше відбувається опромінення більше допустимої норми і людина може отримати різні ускладнення.

Які ЕЛМАР пропонує ультрафіолетові опромінювачі

Використання ультрафіолетового бактерицидного випромінювання відкритого і закритого типу - рециркуляторов для знезараження повітря і повехностей досить ефективно і має широке застосування в медичних установах.

 1. UV-ПОЛУМ'Я - УФ-випромінювач рециркулятор із захисною решіткою являє собою металевий корпус з гратами в якому встановлена пускорегулююча апаратура для запуску люмінесцентної бактерицидної лампи і електрична арматура. Цей тип УФ-опромінювачі застосовуватися для постійної роботи в медичних установах в присутності людини. На склад до Києва ЛБО UV-опромінювачі надходять з квітня 2019 року;
 2. УФ-опромінювач відкритого типу для знезараження повітря, предметів і відкритих поверхонь приміщень. Предусматирвает відсутність людей під час роботи опромінювача. Складається з Тримача лампи з пусковою апаратурою і лампи HNS або TUV виробництва відповідно Осрам і Філіпс. Лампи бактерицидні стандартних потужностей з цоколем G13 постійно є в наявності на складі в Києві. Тримач лампи або Балка поставляється під замовлення в термін 1 - 2 тижні.

Купити LPS-WM UV Medical будь-який з запропонованих моделей можна з доставкою у всі міста України.

 

 


Нагадаємо, що інтернет-портал ELMAR компанії АСТ-Світлотехніка, яка є офіційним партнером таких всесвітньо відомих електротехнічних компаній, як: LAPP KABEL, Philips, Osram-Ledvance, Legrand, ABB, Schneider Electric і ін Купуючи продукцію під цими брендами, АСТ-Світлотехніка гарантує, що покупець захищений від покупки фальсифікату і скориставшись нашими послугами, буде володарем виключно автентичного електротехнічного продукту. Замовити і купити кабель, провід, світлодіодні лампи, у тому числі і світлодіодні філаментні лампи, а також лід-світильники, низьковольтне обладнання та іншу продукцію можна за телефонами: (044)593-9818 або +38 (097) 439-6335.

Популярні питання про Бактерицидні опромінювачі